موضوعات
لرستان

بیش از 1300 طرح اشتغال‌زایی مددجویی به بهره‌برداری رسید

نویسنده:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از بهره‌برداری هزار و ۳۸۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان این نهاد خبر داد...
1396/07/19
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از بهره‌برداری هزار و ۳۸۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان این نهاد خبر داد.
«علی نجات آفتابی» در گفت‌وگو با مهر با بیان اینکه این اشتغال‌زایی با ۲۳ میلیارد و  ۱۲۱میلیون تومان اعتبار در شش ماه نخست سال جاری محقق شده است، گفت: کمیته امداد برنامه‌های متعددی با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان طرح‌‌ریزی کرده است که شماری از آنها با حمایت سایر دستگاه‌‌های اجرایی عملیاتی می‌شود.
نجات آفتابی با تاکید بر اجرای طرح‌های خود‌اشتغالی و فرصت‌های شغلی مناسب برای خانوارهای نیازمند افزود: مددجویان تحت حمایت با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی و همچنین فراگیری آموزش‌های لازم در این زمینه به استقلال اقتصادی و خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج می‌شوند.
وی با بیان اینکه ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان وام اعطایی از محل منابع داخلی کمیته امداد و بیش از ۱۷ میلیارد تومان از محل قرض الحسنه بانکی به مددجویان پرداخت شده است، اظهار کرد: ۸۵ مورد از طرح‌های ایجاد شده در بخش کشاورزی، ۶۹۹ طرح دامپروری، ۱۲ طرح صنایع دستی و ۵۹۳ طرح خدماتی بوده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code