موضوعات
لرستان

بخشودگی دیرکرد بدهی‌های فعالان شهرک‌های صنعتی لرستان

نویسنده:
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از بخشودگی دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی خبر داد...
1396/08/20
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از بخشودگی دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی خبر داد. به گزارش همشهری «بختیار رازانی» گفت: با توجه به اینکه سال 96 سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری شده، کلیه دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بخشوده می‌شود. وی با تاکید بر اینکه مهلت این بخشودگی تا پایان آبان ماه امسال است، افزود: واحدهای صنعتی که مشمول پرداخت دیرکرد بدهی‌های معوق به این شرکت بوده و تا‌کنون موفق به پرداخت مبالغ مذکور (اصل بدهی و دیرکرد معوقه) نشده‌اند می‌توانند تا پایان آبان ماه سال 96 با مراجعه به این شرکت از این طرح بخشودگی استفاده کنند.
 رازانی تاکید کرد: واحدهای صنعتی و صنفی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان که مشمول پرداخت دیرکرد بدهی‌های معوق هستند، در صورت پرداخت 50 درصد اصلی بدهی شامل 65 درصد و در صورت پرداخت صددرصد اصل بدهی شامل 80درصد بخشودگی خواهند شد.
‎‎این مسئول همچنین از پروژه‌های در حال انجام شهرک صنعتی شماره 2 خرم‌آباد و واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک بازدید به عمل آورده و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را مورد نقد و بررسی قرار داد. وی عنوان کرد: تامین زیرساخت‌های صنعتی از جمله آب، برق، گاز و تلفن برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی از جمله وظایف شرکت شهرک‌های صنعتی است . این شرکت برای تامین زیرساخت‌ها و انجام پروژه‌های زیربنایی شهرک‌ها تمام تلاش خود را کرده و مشارکت صاحبان صنایع واحدهای تولیدی در پرداخت به موقع حقوق انتفاع سهم بسزایی در سرعت و تکمیل پروژه‌های عمرانی خواهد داشت.

افزایش 100 هکتاری شهرک‌های صنعتی
رازانی همچنین از افزوده شدن 100 هکتار زمین جدید به شهرک‌های صنعتی لرستان خبر داد و گفت: طرح‌های عمرانی زیرساختی شهرک‌ها و ایجاد نواحی صنعتی جدید استان در مجمع نمایندگان لرستان مورد پیگیری و توجه ویژه قرار گرفته است. امیدواریم با تعامل و همکاری استاندار و معاونان و مدیران دستگاه‌های اجرایی با مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی استان تحقق یابد.
وی با بیان اینکه توسعه شهرک‌های صنعتی استان را برای امسال در دستور کار قرار داده‌ایم، افزود: برای توسعه شهرک‌های استان چندین برنامه تدوین کرده‌ایم که امسال تملک حدود ۱۰۰ هکتار زمین و افزایش مساحت شهرک‌های موجود استان در برنامه کاری ما قرار دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code