موضوعات
لرستان

آغاز به کار فاز اول «صنایع غذایی دورود»

نویسنده:
باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته فاز اول تولید کارخانه صنایع غذایی دورود به زودی بهره برداری می شود...
1395/04/13
باتوجه به هماهنگی های صورت گرفته فاز اول تولید کارخانه صنایع غذایی دورود به زودی بهره برداری می شود.
به گزارش مهر، معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان در مورد آخرین وضعیت صنایع غذایی دورود گفت: عملیات اجرایی کارخانه صنایع غذایی دورود آغاز شده است و به دنبال این هستیم فاز اول تولید این کارخانه را در انتهای تیر یا اوایل مرداد امسال بهره برداری کنیم.
«مهرداد غضنفری» افزود: در استان به دنبال جذب سرمایه گذار، کارآفرین و افراد با اهلیت هستیم و به دنبال سرمایه بردارها و افراد فرصت سوز نخواهیم بود.
وی به پیگیری‌های استاندار لرستان برای تعیین تکلیف سد معشوره اشاره کرد و گفت: مکاتبات متعددی از سوی مدیریت ارشد استان برای تعیین تکلیف سد معشوره صورت گرفته و پیگیری‌های خوبی از طریق معاون اول رئیس جمهور و قرارگاه اقتصاد مقاومتی نیز انجام شده است.
غضنفری سد معشوره را مطالبه جدی مردم و مسئولان استان دانست و اظهار كرد: درخواست مشخص استان در رابطه با سد معشوره تثبیت تخصیصی است که در گذشته برای این سد مقرر شده و بر این اساس قرار است این موضوع در شورای عالی آب تعیین تکلیف شود.وی ادامه داد: سد معشوره از مصوبات و وعده‌های رئیس جمهور در سفر استانی به لرستان است و معاون اول رئیس جمهور هم بر اجرای آن تأکید دارد که امیدواریم در آینده در این زمینه خبر خوبی به مردم استان اعلام کنیم.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code