موضوعات
لرستان

اختصاص تسهیلات کم‌بهره برای نوسازی و توسعه ناوگان مسافربری

نویسنده:
معاون اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از اختصاص تسهیلات کم بهره برای نوسازی و توسعه ناوگان مسافربری این استان خبر داد...
1396/07/19
معاون اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از اختصاص تسهیلات کم بهره برای نوسازی و توسعه ناوگان مسافربری این استان خبر داد.
به گزارش فارس «مصطفی ملکی صادقی» بیان کرد: بنا بر آخرین دستورالعمل ابلاغی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای برای نوسازی ناوگان در حوزه مسافر، بخش مینی‌بوس و ون، ۶ شرکت واگذارکننده خودرو در طرح نوسازی با نرخ سود ۶ و ۱۰درصد مشارکت دارند.
وی ادامه داد: نوسازی ناوگان با از رده خارج کردن ناوگان فرسوده و تسهیلات ۶ درصد از سوی شرکت‌ها انجام می‌شود.
معاون اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای لرستان عنوان کرد: برای توسعه ناوگان مسافربری تسهیلات با نرخ سود ۱۰درصد برای خرید خودرو جدید در نظر گرفته شده، از سوی دیگر سه شرکت در طرح نوسازی ناوگان اتوبوس شرکت خواهند داشت.
ملکی صادقی ادامه داد: تسهیلات نوسازی با از رده خارج کردن خودروهای فرسوده با نرخ سود ۱۰درصد از طرف این شرکت‌ها ارائه می‌شود.
وی اظهار کرد: در بخش روستایی توسعه ناوگان با واگذاری سواری‌های سمند EF7 و اختصاص تسهیلات با نرخ بهره ۴درصد صورت می‌گیرد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان در ادامه با اشاره به مدت زمان بازپرداخت تسهیلات یاد شده، افزود: مدت زمان بازپرداخت تسهیلات برای همه بخش‌ها پنج‌ساله بوده و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان مراجعه کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code