موضوعات
کردستان

110 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در بانه

نویسنده:
معاون فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بانه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، احیای فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری رشادت‌های رزمندگان اسلام، 110 برنامه از 31 شهریور تا 6 مهر امسال در بانه برگزار می‌شود...
1396/06/15
معاون فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بانه گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، احیای فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری رشادت‌های رزمندگان اسلام، 110 برنامه از 31 شهریور تا 6 مهر امسال در بانه برگزار می‌شود.
به گزارش ایرنا، سرهنگ «مصطفی پیرزاد» در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان اظهار کرد: این برنامه‌ها در رده‌های مختلف بسیج پیش بینی شده و اجرای آنها قبل، حین و بعد از هفته دفاع مقدس است.
وی افزود: قبل از برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس ستاد گرامیداشت این هفته در مجموعه سپاه ناحیه شهرستان و ستادهای فرعی به دبیری حوزه‌های مقاومت و ریاست بخشداران تشکیل می‌شود.
سرهنگ پیرزاد یکی دیگر از برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس را فضا سازی و انعکاس رسانه ای برنامه‌های این هفته اعلام کرد و یادآور شد: برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رعایت حفظ حرمت ماه محرم برگزار می‌شود.
به گفته وی، با توجه به این‌که این هفته یادآور رشادت‌ها و پیروزی‌های رزمندگان اسلام است باید تبلیغات رسانه‌ای به گونه‌ای باشد که شیرینی دفاع مقدس در مذاق تک تک شهروندان بماند.
سرهنگ پیرزاد اضافه کرد: فضا سازی محیطی و رسانه‌ای بخش ها، ارسال پیامک تبریک به اقشار مختلف، دیدار با ائمه جمعه و جماعت شهر بانه و روستاها، برپایی نمایشگاه‌های هفته دفاع مقدس در مدارس و حوزه‌های مقاومت و چاپ و توزیع فصل نامه دانش آموز بسیجی از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.
وی همایش پیاده روی خانوادگی، برپایی ایستگاه سلامت، دیدار با جانبازان بالای 70 درصد و شرکت در نماز عبادی و سیاسی جمعه با لباس فرم را از دیگر برنامه‌های این هفته اعلام کرد و گفت: شعار محوری سی و سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس «من یک انقلابی‌ام» است و تمام برنامه‌ها با محوریت این شعار برگزار می‌شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بانه هم در این جلسه گفت: روحیه انقلابی و از خودگذشتگی جوانان در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی سبب شد نهال انقلاب با خون جوانان این مرز و بوم آبیاری شود.
«نژاد شهیدی» افزود: حضور جوانان انقلابی و ایثارگر در صحنه‌های انقلاب سبب شد که ایران در سطح جهانی و بین المللی با قدرت و اقتدار بدرخشد.
وی تاکید کرد: ضروری است که همه ارگان‌ها و دستگاه‌ها با برنامه ریزی مناسب به استقبال ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس بروند و برنامه‌های پربار و قوی در این هفته برگزار کنیم و یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را گرامی بداریم.
شهیدی یادآور شد: باید با اجرای برنامه‌های مناسب دین خود را به ایثارگران عرصه جهاد و شهادت ادا کنیم و نسل جوان را نیز با فداکاری‌ها و رشادت‌های جوانان آن دوره آشنا کنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code