موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/09/11
وضعیت بد اینترنت
ما اهالی روستای ننه و روستاهای اطراف که چند سال از اینترنت پرسرعت محروم بودیم، الان حدود ۱۵ روز است که از اینترنت G3 بهره می‌بریم که اگر راه‌اندازی نمی‌شد، بهتر بود.  ما خوشحال شدیم که با فعال‌سازی بسته‌های اینترنت همراه اول از این سرویس بهره بهتری خواهیم برد، ولی اگر اینترنت یک روز آنتن می‌دهد، دو روز قطع است. از مسئولان خواهشمندیم که رسیدگی کنند .
جمعی از اهالی روستای ننه و بیکره-مریوان

 افزایش قیمت کانکس
 انسانیت را در شکل عالی و در حادثه زلزله دیدیم. اما الان که مردم می‌خواهند با کمک‌های نقدی‌شان کانکس بخرند قیمت کانکس از 2 میلیون و 700 هزار تومان در هفته پیش به مبلغ ۴ میلیون تومان در این هفته رسیده است. مردم زلزله‌زده از سرما تحت فشارند، اما برخی آدم‌ها به فکر جیبشان هستند. مسئولان نظارتی برخورد کنند.
هیمن-دهگلان

 رئیس هیات بوکس، دست مریزاد!
ورزش کردستان در سطح ملی مستعد است اما دست‌اندرکاران شدیدا به دنبال اسپانسر هستند. چند هفته پیش کردستان در رقابت‌های قهرمانی و انتخابی تیم ملی بوکس اول شد.
بر خود وظیفه می‌دانیم به آقای جوهری، دادستان کردستان و رئیس هیات بوکس که دغدغه سلامت و مقابله با اعتیاد و بیکاری جوانان کردستانی را دارند، دست‌مریزاد بگوییم.
جمعی از شهروندان-سنندج

 رسیدگی به میدان انقلاب اسلامی
از شهرداری و شورای شهر درخواست داریم به مشکل میدان انقلاب که به ‌علت تردد سنگین در حال از بین رفتن است، رسیدگی کنند. لازم است آسفالت مرمت شود و به جداول با برداشتن نرده‌ها رسیدگی شود.
کسبه میدان-سنندج

 حقوق عقب افتاده
جمعی از کارگران شهرداری سنندج هستیم که 3 ماه است حقوق نگرفته‌ایم. خود و خانواده‌مان در وضعیت بسیار دشواری به‌سر می‌بریم. رنج و زحمت ما شبانه روز است و همشهریان این وضعیت را می‌بینند. از مسئولان شهرداری درخواست داریم فکری به حالمان بکنند.
جمعی از پاکبانان-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code