موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/09/04
دستفروشی در میدان آزادی
میوه‌فروشان میدان آزادی روز به روز زیادتر می‌شوند. آنها عبور و مرور مردم را با مشکل مواجه کرده‌اند.
 این دستفروشان پیاده‌رو را تبدیل به بازار میوه و تره بار کرده‌اند و میدانی را که جلو چشم و بهترین نقطه شهر است عملا به هم زده‌اند. شهرداری منطقه به این وضعیت سروسامان بدهد.
کسبه محل-سنندج

بیمه ماشین
تصادفی با ماشین باری در مسیر حمل کمک‌های مردم کامیاران داشتم که مقصر نبودم. به‌خاطر رساندن زودتر بار به کرمانشاه منتظر روشن شدن وضعیت و کشیدن کروکی نشدم.
 بعد از مراجعت به کامیاران سراغ بیمه رفتم و با این‌که تمام مدارک و شواهد دال بر پرداخت حق بیمه خسارت ماشینم است، بیمه قبول نمی‎کند.
سلمانی-کامیاران

زباله‌های خطرناک
در ساختمان پزشکان کنار مغازه ما در سقز یک تزریقاتی وجود دارد که گاهی زباله و سرنگ‌هایش را با بی مبالاتی در گوشه پیاده‌رو می‌ریزد و بخشی ازآنها هم پخش و پلا می‌شود. دفع این زباله‌های خطرناک و آلوده از وظایف این تزریقاتی‌هاست. لطفا اطلاع‌رسانی کنید تا مسئولان نظارت بیشتری داشته باشند.
میکاییلی-سقز

سرعت‌گیر لازم است
در خیابان 17 شهریور چند مدرسه کنار هم هستند که بیشتر دانش آموزان هنگام تعطیلی از خیابان‌های اطراف پراکنده می‌شوند و به خانه‌هایشان می‌روند. در این مسیر، ماشین‌ها با سرعت می‌گذرند و نصب سرعت‌گیر بسیار ضروری است. شهرداری منطقه یک لطفا با حساسیت موضوع را بررسی کند.
سپهر-سنندج

مشکل گاز
چند روزی است که گاز شهری بد و زردرنگ می‌سوزد. این گاز آلودگی دارد و به تمام وسایل گازسوز مردم آسیب می‌رساند و آنها را با مشکل مواجه می‌کند. لطفا شرکت گاز اقدام و اطلاع‌رسانی کند.
نریمانی-سقزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code