موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/09/01
برنامه‌ریزی برای معتادان
مسئولان در مورد معتادان سرگردان در شهر تصمیم بگیرند. آنها خود برای درمان بیماری‌هایی که دارند اقدام نمی‌کنند. بنابراین نیاز است که اقدامات لازم صورت گیرد تا آنها اطرافیان را بیمار نکنند.
یک شهروند-سنندج

جورآباد و مشکل طرح خیابان‎کشی
سال‌هاست که طرح خیابان‌کشی از سه‌راه شیخان به سه‌راه فاطمیه، که از وسط محله جورآباد می‌گذرد، زندگی را بر ساکنان این مسیر سخت کرده است. این طرح اجرا نمی‌شود و نیمه‌کاره مانده است. لطفا مسئولان شهرداری و منطقه به داد مردم این محله قدیمی برسند.
علی‌رمایی-سنندج

استفاده از انبار محصولات  برای زلزله زدگان
مقدار زیادی از محصولات کشاورزی دهگلان مثل سیب‌زمینی و هویج در انبارهاست که شرکت تعاونی روستایی می‌تواند با برنامه‌ریزی از آنها برای توزیع بین مردم زلزله‌زده استفاده کند. من به نوبه خود حاضر به انجام چنین کاری و اختصاص دادن محصولات انباری‌ام هستم. لطفا مسئولان در مورد این درخواست ما اقدام کنند و پاسخ دهند.
حبیب‌اللهی-دهگلان

در خواست برای آسفالت کردن معابر
آب و هوای سنندج سرد و معتدل است و فصل کاری محدودی دارد. درخواست آسفالت کوچه‌های حسن‌‌آباد را داده‌ایم، اما شهرداری تا الان اقدام نکرده است.
 از این به بعد هم اگر بخواهد اقدام کند، مناسب و اصولی نیست، مثل آسفالتی که دو سال پیش در فصل سرما در برخی کوچه‎های دیگر انجام داد و خیلی زود از بین رفت. لطفا شهرداری  اگر برنامه آسفالت کوچه‌های متقاضی در حسن‌آباد را دارد  انجام آن را به فصل گرم موکول کند.
جمعی از اهالی محله-سنندج

وظیفه صدا و سیما در پاسخ به شایعات
از مسئولان صدا و سیمای مرکز کردستان درخواست دارم هنگام بروز وقایعی چون زلزله که بازار شایعات داغ است، به عنوان تریبون و رسانه رسمی، درباره این شایعات برای مردم توضیح دهد و کذب بودن آنها را اطلاع‌رسانی کند. رسانه‌ای چون صدا و سیما نباید از کانال‎های تلگرامی عقب بماند.
نصراللهی-مریوانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code