موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/08/02
   آموزش همگانی
یکی از مشکلات دانش‌آموزان سلامت و وضعیت دندان آنان است. آموزش و پرورش باید توجه جدی به این موضوع داشته باشد و امکاناتی را برای رسیدگی و دست‌کم معاینه دندان‌های آنان در نظر بگیرد.
زینبی-سنندج

   گران شدن حامل‎های انرژی
لطفا مسئولان شرکت برق و نیز شرکت گاز، قبل از داغ شدن بازار شایعات و اظهارنظرهای مردم نسبت به گران شدن این دو حامل انرژی، خود طی اطلاعیه‌هایی مردم را باخبر کنند.
منصورنیا-مریوان

   سرعت‌گیرهای فراوان
در مسیر ورودی به میدان نبوت، خیابان 28 دی، مبارک‌آباد و چند مسیر دیگر تعداد زیادی سرعت‌گیر گذاشته‌اند که در شب خطر ایجاد می‌کند.
 بیشتر این سرعت‌گیرها اضافه هستند و با شبرنگ هم مشخص نشده‌اند تا راننده ببیند و خودش و خودرو دچار خسارت نشوند. شهرداری محترم بررسی و اقدام کند.
فتحی-سنندج

   وانتی‌های دردسرساز
تعداد زیاد وانتی‌ها در کامیاران هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. زیرا اشتغال‌زایی وجود ندارد و هر کس یک وانت مدل پایین از سایر استان‌ها می‌خرد و وارد شهر می‌کند.
آن‌ها با فروختن چند کیلو میوه به نظر خود، کاسبی راه انداخته است، در حالی که انواع آلودگی صوتی و محیطی و مشکلاتی برای شهر به وجود آورده‌اند. مسئولان مربوطه در مورد ساماندهی تعداد زیاد این پدیده در سال‌های اخیر بررسی و اقدام کنند.
فایق-کامیاران

   فرهنگ رانندگی
بهتر است در ساعت آغاز به کار مدارس و تعطیلی آن‌ها که دانش‌آموزان زیادی در‌حال تردد هستند، رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند. این دانش‌آموزان چشم امید خانواده‌ها هستند و یک غفلت در رانندگی ممکن است خسارات جبران‌ناپذیر روحی و جسمی به وجود آورد.
پناهی-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code