موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/07/16
 وضعیت اینترنت روستاها
دهگلان بالغ بر ۲۵هزار نفر جمعیت دارد اما هنوز روستاهای اطرافش تحت پوشش اینترنت 4G نیستند. روستای صادق‌آباد با بیشترین تعداد دانشجو اینترنت خوبی ندارد تا آنها حداقل بتوانند کارهای مربوط به تحقیق و مقالاتشان را انجام بدهند. این مشکل سبب می‌شود که برای یک تحقیق دانشگاهی 30‌هزار تومان کرایه ماشین تا شهر دهگلان بدهند. لطفا مسئولان هرچه زودتر اقدام کنند.
چند دانشجوی صادق‌آبادی-دهگلان

عملیات نیمه‌کاره گاز
از اقدامات نیمه‌کاره و ناقص شرکت گاز سنندج حفاری معابر و خیابان‌های شهرک نگار است. در حالی که این شهرک جمعیت زیادی دارد  و زمستان در راه است، رها کردن این کانال‌ها مشکلاتی به‌وجود آورده است. از مسئولان شرکت گاز درخواست تسریع در عملیات گازکشی را داریم.
اهالی شهرک نگار-سنندج

تقاضای دهگلانی‌ها از شهرداری
مردم شهر دهگلان از وجود زباله‌ها در اطراف غسالخانه ناراضی هستند. در همین محل سرویس بهداشتی به روی مردم بسته شده است. در مجموع، با توجه به تردد مردم به غسالخانه، از مسئولان محترم شهرداری درخواست رفع این مشکلات را داریم.
یک شهروند-دهگلان

بنای تاریخی حمام «شیشه»
پشت بام بنای تاریخی حمام 200ساله «شیشه» تبدیل به پارکینگ فرغون‌های زباله‌کش منطقه شده است. در حالی که این بنا را باید همچون نامش مواظبت کرد. چنین کوتاهی‌ها و ندانم‌کاری‌هایی به بنای حمام لطمه و آسیب جدی وارد می‌کند. از شهرداری محترم منطقه درخواست داریم محل دیگری برای فرغون‌های پاکبانان در اختیار بگذارد.
یک شهروند-سنندج

 مشکلات مراجعه کنندگان دادگستری
مراجعه‌کنندگان به دادگستری سنندج ساعاتی را برای انجام کارشان در این مکان سپری می‌کنند و به‌طور طبیعی نیاز به استفاده از آسانسور و سرویس بهداشتی دارند که هیچ‌کدام این‎ها در اختیار نیست و درهای سرویس بهداشتی قفل است. از مسئولان دادگستری درخواست داریم برای استفاده شهروندان از این دو مورد اقدام کنند.
یک شهروند-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code