موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/07/15
 مشکلات مسکن مهر 1728 واحدی
اهالی واحدهای مسکن مهر محله دگایران نیازمند رفع بلاتکلیفی مخزن آب شرب این پروژه، بهبود وضعیت روشنایی معابر، جمع‌آوری زباله، استانداردسازی و بررسی مجدد مشکل آسانسورها هستند. از مسئولان مربوطه در اداره راه و شهرسازی درخواست داریم به این مشکلات رسیدگی و آن‌ها را رفع کنند.
اهالی مسکن مهر دگایران - سنندج

تکدیگری در پارک
مدتی‌ است تکدیگری در پارک مولوی و جلوی پاساژ الماس زیاد شده و چند متکدی به بهانه پول دارو سال‌هاست گدایی و برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کنند. چند جوان (که اهل سقز هم نیستند) در جلوی مطب پزشکان هم با اصرار و قسم دادن از مردم پول می‌گیرند، از شهرداری، بهزیستی و کمیته امداد و سایر اداره‌ها درخواست داریم این متکدیان را ساماندهی کنند.
محمدزاده - سقز

 همت مردم برای تمیزی محلات
از تمام همشهریانم درخواست دارم برای تمیز و مرتب شدن و بالا بردن پاکیزگی شهر دست به دست هم بدهیم و کاستی‌های هر کوچه و هر خیابان را خودمان مسئولانه انجام دهیم؛ مثلا رعایت نظافت را از کوچه خودمان شروع کنیم، زباله نریزیم، در جاهای مناسب درخت بکاریم.
عباسی - دهگلان

 شکستگی تابلوی مغازه‌ها
تابلوی مغازه‌ها در واقع اولین تبلیغ برای هر مغازه‌ای است. حال اگر این تابلو کثیف یا شکسته یا ناخوانا باشد رهگذران در تشخیص فعالیت مغازه دچار مشکل می‌شوند. تعداد زیادی از تابلوهای مغازه‌های شهر چنین وضعیتی دارند. برای کمک به زیبایی مغازه، ترمیم و نظافت آن همت مغازه‌داران را می‌طلبد.
یک شهروند - سنندج

 خیابان انقلاب اسلامی نیازمند توجه جدی است
خیابان انقلاب از خیابان‌های اصلی و یکی از ورودی‌های شهر سنندج است. این خیابان از گذشته محل جمع شدن دستفروشان بوده است. در این چند سال پیاده‌رو و سواره‌رو این خیابان از شکل و فرم افتاده است.
 جمعیت زیادی در پیاده‌رو تردد دارند. مغازه‌داران جنس‌هایشان را که بیشتر مواد خوراکی هستند، جلوی مغازه‌هایشان در پیاده‌‌روها قرار می‌دهند. خیابان کثیف و جدول‌ها فرسوده‌ است. شهرداری لطفا برنامه جدی برای این خیابان داشته باشد.
عادل. م-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code