موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/07/12
محل نامناسب ساختمان پزشکی قانونی
ساختمان پزشکی قانونی واقع در خیابان شهید تعریف محل جمع شدن هر روزه خانواده‌ها و وابستگان افراد فوت‌شده است. هر روز در این خیابان اندوه و گریه و زاری است.
می‌دانیم مرگ حق است و گریه و شیون هم طبیعی است؛ اما از مسئولان تقاضا داریم محل این ساختمان را عوض کنند و به جایی دور از فضای بافت مسکونی ببرند.
جمعی از کسبه-سنندج

وضعیت معابر روستا
روستای کهریزه به‌عنوان بزرگ‌ترین روستای سقز مشکلات زیادی دارد؛ وضعیت معابر و کوچه‌ها مناسب نیست. از مسئولان درخواست داریم از نزدیک وضعیت این روستا را بررسی و برای رفع مشکلات اقدام کنند.
جمعی از ساکنان کهریزه - سقز

نگهداری از سگ‌های ولگرد
از شهرداری ناحیه نایسر درخواست داریم از اتلاف سگ‌های ولگردجلوگیری کند. سازمان‌هایی وجود دارند که این سگ‌ها را در مزرعه‌ای نگهداری می‌کنند. لطفا این روش را متوقف کنید.
ابراهیمی-سنندج

آسفالت کوچه
مسئولان شهرداری دهگلان به فکر کوچه آموزگار، واقع در خیابان جمهوری باشند. حدود یک سال است خودیاری مردم برای آسفالت کوچه به حساب شهرداری واریز شده اما هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
اهالی کوچه آموزگار-دهگلان

میدان سهروردی و چاله‌های دور میدان
دور میدان سهروردی (فیض‌آباد) پر از چاله است. ضمناً درپوش‌های برخی از فاضلاب‌ها بلندتر یا کوتاه‌تر از سطح آسفالت است. لطفاً شهرداری منطقه اقدام کند.
یک راننده-سنندج

شهری برای زندگی
از اعضای شورای محترم شهر سنندج درخواست دارم برنامه‌هایی ارائه دهند تا تعداد خودروها در شهر كاهش یابد و ترافیک سنگین و شدید در خیابان‌های مركز شهر رفع شود. همچنین پیاده‌روها پاكسازی و خیابان‌ها آسفالت شود و به فضای سبز رسیدگی شود.
یك شهروند-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code