موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/07/11
 مشکل آسفالت حسن‌آباد
ناحیه منفصل حسن‌آباد دارای جمعیتی حدود 30 هزار نفر است. به جز جاده اصلی از سمت داخل شهر سنندج به حسن‎آباد، هیچ یک از معابر کف‌پوش مناسب و آسفالت ندارد.
نیاز اهالی به آسفالت ضرورت دارد. مسئولان ناحیه شهرداری حسن‎آباد لطفا به این موضوع توجه و در این زمینه اقدام کنند.
جعفری-سنندج

نیازمند حمایت
من یکی از شاگردان باشگاه کنگ‌فوی روستای قروچای هستم. از روزنامه همشهری تقاضا دارم که صدای ما را به مسئولان برساند تا از ما حمایت کنند. چون نه وسایل ورزشی داریم و نه هیچ چیز دیگری که با آن تمرین کنیم.
منصوری-دهگلان

 حمایت از نخبگان
نخبگان دختر و پسر فرهنگی و علمی بانه کم نیستند. هر کدام آنها از یک جشنواره سربلند و موفق برمی‌گردند، اما بعد از مدتی نه انگیزه‌ای برایشان می‌ماند و نه کسی از ایشان سراغ می‌گیرد و نه مشکلاتشان رفع می‌شود. پس از مدتی متوجه می‌شوید که حتی از بانه هم رفته‌اند. مسئولان استانی، لطفا نخبگان استان و شهرستان بانه را دریابیند و به آن‌ها توجه کنند که سرمایه گران‌قدری برای جامعه هستند.
مفاخری-بانه

جاده روستای سعیدآباد
جاده سعیدآباد به سمت دهگلان حدود 3 سال است که زیرسازی و شن‌ریزی شده است، اما هنوز آسفالت نشده و همان زیرسازی هم در حال از بین رفتن است.
 از مسئولان مربوطه در اداره راه درخواست داریم برای آسفالت این جاده که جمعیت زیادی از روستاییان از آن تردد می‌کنند، اقدام کنند.
اهالی روستای سعیدآباد-دهگلان

سرعت‌گیر نامناسب و خطرناک
چند سرعت‌گیر از جنس آسفالت در مسیر جاده روستاهای عباسجوب و ناصرآباد قرار دارد و عدم نصب علائم راهنمایی هشدار برای این سرعت‌گیرها جان رانندگان و سرنشینان اتومبیل‌های این مسیر را به شدت تهدید می‌کند. از مسئولان محترم اداره راه درخواست بررسی این موضوع را داریم.
اهالی روستاهای عباسجوب و ناصرآباد-دهگلانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code