موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/07/10
هزینه بالای درمان
خواهرم سلامتی‌اش به خطر افتاده و یک توده در شكمش وجود دارد كه باید هر چه زودتر عمل شود.
 هزینه عملش 7 میلیون تومان است كه برای خانواده بی‌بضاعت ما خیلی زیاد است. این موضوع تمام افراد خانواده را نگران کرده است. از مسئولان درخواست دارم در معالجه و درمان مردم در این موقعیت‌ها چاره‌ای بیندیشند و برنامه‌ای داشته باشند.
یک خانم خانه‌دار-سقز

جدول‌های پوسیده
جدول‌های كنار پیاده‌رو اکثر خیابان‌های شهر سنندج رنگ و رو رفته و كثیف و سیاه هستند و بیشتر آن‌ها شكسته شده‌ و بدمنظره و نازیبا هستند. لطفا شهرداری یک واحد بازرسی داشته باشد و این گونه ویرانی‌ها را در شهر شناسایی كند و به ترمیم و ساخت آن‌ها کمک کند.
خوش‌دل-سنندج

زمانی برای ساخت و ساز
برخی از ساختمان‌ها در خیابان‌های اصلی شهر كه احداث یا تعمیر می‌شوند، مانند ساختمان بانک سپه و خیابان فلسطین و سیدقطب، پیاده‌رو را کاملا گرفته‌اند و داربست زده‌اند. صاحبان این ساختمان‌ها باید توجه داشته باشند که مردم از خیابان می‌گذرند. حداقل در این ساخت‌وسازها سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
یک شهروند-سنندج

سوزاندن برگ‌های خیابان
بر‌گ‌های ریخته شده در حاشیه خیابان‌ها و پارک‌های محله‌ای توسط كارگران خدمات شهری (پاکبانان) سوزانده می‌شود و دود ناشی از آن موجب آلودگی می‌شود. برخی از این محل‌ها چسبیده به مدارس است و آلودگی و نگرانی زیادی را باعث می‌شود. لطفا مسئولان شهرداری و سازمان پارک‌ها اقدام کنند.
اهالی خیابان اردلان-سنندج

فریادشان درآمد
خیلی وقت است که در میدان انقلاب یک چاله (دهنه فاضلاب) و جای کانال‌کنی وجود دارد و ترمیم نشده است. از این موارد در خیابان‌های شهر زیاد است. هنگام بارندگی این چاله‌ها پر از آب می‌شود و برای مردم دردسر ایجاد می‌کند. بارها مردم و کسبه اعتراض کرده‌اند، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است. شهرداری لطفا رسیدگی کند.
یك شهروند-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code