موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/07/04
بیکاری ؛ مشکل اصلی سقز
بزرگ‌ترین مشکل مردم در سقز بیکاری است، نه فقط نداشتن سینما و تئاتر. وقتی مردم به‌خاطر بیکاری در رنج باشند سینما و تفریح مشکل آنان را حل نمی‌کند. لطفا بیشتر درباره فقر و بیکاری مطلب بنویسید.
سیدی-سقز

خواسته اهالی کوچه زریبار
از مسئولان شورای شهر درخواست داریم فکری به حال شهرک بهاران، کوچه زریبار7 بکنند. با یک بارندگی اندک تمام کوچه گل‌ولای می‌شود و نیازمند آسفالت و کفپوش مناسب است.
سکنه کوچه زریبار-دهگلان

یاد قنات‌های قدیم
سنندج در روزگار نه چندان دور شهر چشمه‌ها و قنات‌ها و آب‌های روان بود كه در سال‌های اخیر همه آنها خشک و سرپوشیده و كور شدند. مسیر یكی دو رشته آب قنات - كه هنوز از دامنه کوه آبیدر و از سمت «تكیه و چمن» به سوی میدان آزادی می‌آید - به داخل زه فاضلاب (نزدیک میدان آزادی) می‌رسد و نزدیک است این قنات هم خشک شود. لطفا مسئولان مربوطه با حساسیت به این مورد رسیدگی كنند.
ساكن خیابان آبیدر-سنندج

مشکلات سد معبر
بازگشایی مدارس ده‌ها فروشنده کیف و کفش و لوازم‌التحریر را به پیاده‌روها سرازیر کرد.
اما اجناس این فروشندگان بنجل است. آنها به کسب و کار مغازه‌های لوازم‌التحریر لطمه می‌زنند و پیاده‌روها را هم سد کرده‌اند و راهی برای عبور نگذاشته‌اند. در بیشتر نقاط شهر از جمله خیابان فردوسی و انقلاب و میدان انقلاب تا خیابان طالقانی امكان تردد مخصوصاً برای خانم‌ها غیرممكن شده و عبور رهگذران در پیاده‌روها عذاب‌آور شده است.
خلیلی-سنندج

خوابگاه و غذای دانشجویی گران شد
همین اول سال تحصیلی به عنوان خبری از طرف دانشگاه ما اعلام شد که غذا و کسانی که از خوابگاه استفاده  می‌کنند 10 درصد گران شده است. نرخ غذای دانشجویان برای سطح متوسط از ۸۹۰ تومان به ۹۵۰ تومان افزایش یافت. برای ما که در شهریه‌هایمان‌ مانده ایم این گران شدن‌ غذا خیلی سنگین است. لطفا مسئولان آموزش عالی چاره‌ای بیندیشند.
یک دانشجو-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code