موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/06/22
قطعی اینترنت
مدتی است که اینترنت شهری قطع و یا سرعت آن بسیار ضعیف شده است. این مساله سبب شده کار مردم در اداره‌ها هم به نوعی لنگ بماند. لطفا مخابرات در این مورد اقدام جدی داشته باشد.
گویلی-مریوان

آتش‌سوزی در طبیعت
آتش گرفتن طبیعت و درختان در اطراف مریوان و سنندج و جاهای دیگر استان در این چند سال مشکلی زیست‌محیطی شده است. جدا از علل آن، از مسئولان محترم درخواست دارم حداقل امکانات اطفای حریق را در مناطقی که زمینه آتش‌سوزی دارند، فراهم کنند.
یک فعال زیست‌محیطی-مریوان

مشاوره ترک اعتیاد
مشاوره ترک اعتیاد معتادان در مراکز علوم پزشکی قابل اعتمادتر است و به نظر می‌رسد مراکزی که با نام‌هایی امیدبخش دایر شده‌اند زیاد نتیجه‌بخش نیستند، زیرا در دو سه مرکز که گذر من به یکی از آنها خورده است متادون‌تراپی را دوباره وارد چرخه کرده‌اند.
از مسئولان مربوطه عاجزانه درخواست دارم بر این مراکز متخلف نظارت کنند و در مورد آنها سخت‌گیری داشته باشند.
کریم‌رئوف-سنندج

 مشکل نام‌نویسی
برای نام‌نویسی دخترم در پایه ششم به دبستان محل مراجعه کردم. چون مستاجر هستیم و تازه جابه‌جا شده‌ایم درخواست ثبت نام در نزدیک‌ترین مدرسه را داشتم.
 اما با هزار خواهش و التماس هم نپذیرفتند و گفتند که ظرفیت تکمیل است. من واقعا نمی‌توانم هزینه سرویس بپردازم تا دخترم را بفرستم آن طرف شهر. از مسئولان آموزش و پرورش درخواست دارم به مشکلات ما پدر و مادرها توجه کنند.
یک مادر دانش‎آموز-سنندج

قطعی برق
قطعی برق در این شرایط که صدها نفر برای تئاتر مهمان شهر مریوان هستند ناپسند است. میهمانان شاکی شده‌اند که کارشان لنگ مانده است. لطفا شرکت برق این موقعیت‌ها را دریابد.
مختاری-مریوانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code