موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/06/13
گلایه یک خبرنگار
هیچ مراسمی به مناسبت روز خبرنگار در قروه برگزار نشد، اما همچنان شاهد برگزاری جشن‌های شبانه باشکوهی در این شهر برای روابط عمومی برخی اداره‌ها هستیم که خود را خبرنگار معرفی می‌کنند. این حرکت توهین به خبرنگاران واقعی جامعه است.
یک خبرنگار – قروه

پلاک‎های مخدوش
پلاک برخی کوچه‎ها و معابر شهر مخدوش است و به‌علت ساخت و ساز و تغییر مشخصات کوچه‌ها و خانه‌ها مشکلاتی در رسیدن مرسولات پستی و دادگستری به‌وجود آمده است. نمونه‌اش برگه دادخواست دادگستری برای من بود که به‌علت نیافتن آدرس کوچه مجهول‎المکان شد و متضرر شدم. خواهشمند است مسئولان و متولیان موضوع نسبت به ساماندهی پلاک‌های معابر اقدام کنند.
نرگسی-سنندج

شهریه گرفتن یا نگرفتن
در حالی که وزارت آموزش و پرورش اخذ هر گونه شهریه در مدارس دولتی را ممنوع اعلام کرده است، برای ثبت‌نام دخترم در یک مدرسه به سفارش دوستان حدودا یک میلیون تومان با عناوین مختلف در قالب خودیاری و کمک به تجهیز مدرسه و اجرای برنامه‌های مناسبتی در سال درخواست کردند. لطفا مسئولان آموزش و پرورش به این موضوع رسیدگی کنند.
شیری- سقز

قطعی آب
آب شرب و لوله‌کشی شهرک سپاه و مولوی پشت ترمینال تهران در چند روز گذشته بارها قطع شده است. شرکت آب هم هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی در این زمینه ندارد که حداقل مردم این محلات آمادگی لازم را داشته باشند. خواهشمند است مسئولان این شرکت قطعی آب را از قبل اعلام کنند.
محمدی سرواله-سنندج

کشتار روز اما خطرناک
در برخی محلات مانند اسلام‌آباد و حاج‌آباد دور از چشم مسئولان بهداشتی اقدام به کشتار گوساله و گوسفند می‌شود. این اقدام هیچ‎گونه تضمین بهداشتی از نظر سلامت گوشت قصابی‌شده را ندارد. حتی ممکن است یکی از این حیوان‎های کشتارشده مریض باشد. این قصابی و گوشت‌فروشی به‌راحتی به فعالیت می‌پردازد و با سفارش مشتری دم در منزل هم می‌رود. لطفا مسئولان دامپزشکی و بهداشت محیط این موضوع را بررسی و در این زمینه اقدام کنند.
فرج الله میرزانیا- اهالی محلاتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code