موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/06/12
بازگشایی بازار سیف
می  خواهم از مسئولان فرمانداری به دلیل تلاششان برای بازگشایی بازارچه سیف که در حقیقت بازگشایی معیشت مردم منطقه و جمع زیادی از کولبران است تشکر کنم و بگویم هر خدمتی هرچند کوچک از چشم مردم پنهان نیست. خواهشم از مسئولان این است که بیشتر به مردم مرز  نشین برسند.
سیف  اللهی-بانه

پیگیری یک طرح
طی دو سه سال اخیر خیابان  های منتهی به میدان انقلاب و هسته مرکزی شهر ازسوی شهرداری به عنوان پیاده  راه معرفی شد، اما این کار اجرایی نشد. مسئولان محترم غروب  ها سری به این خیابان  ها بزنند تا ببینند که مردم از وسط خیابان عبور می  کنند و سواره  روها تا چه اندازه مشکل تردد دارند.
خواهشمند است موضوع را از طریق این رسانه طرح کنید تا مسئولان ذی  ربط رسیدگی کنند.
مقصودی، از کسبه محل-سنندج
 
جمع  آوری زباله   ها

زباله  های مردم در محله «کوله  ساره» مدت  هاست که جمع  آوری نمی  شود. نیروهای شهرداری به علت بافت فرسوده این محله قدیمی و عدم امکان تردد خودروی حمل زباله در آن، با همان روش سنتی و با فرغون اقدام به جمع  آوری زباله می  کنند. اما در همین روش هم زباله  ها دیر جمع  آوری می  شوند و گاهی تا 24 ساعت جلوی در خانه  ها می  مانند و سبب آلودگی می  شوند. شهرداری محترم لطفا اقدام کند.
سروری-کامیاران

برنامه  های فرهنگی کم  هزینه
شهرداری دیواندره در پارک ملت و در شب  های تابستان اقدام به برگزاری جُنگی کرده بود که در هر شب اجرا حدود یک  هزار تا 3هزار نفر را  دور هم جمع می  کرد. برگزاری این جُنگ  ها هزینه زیادی نداشت، ولی خروجی خوبی داشت. ضمن تشکر از شهرداری درخواست افزایش این برنامه  های فرهنگی را داریم.
مینایی-دیواندره

پل عابر پیاده
کمتر کسی از روی پل عابر پیاده میدان آزادی عبور می  کند، زیرا پله  های برقی ورودی و خروجی دائما خاموش است و برای افراد مسن از این همه پله بالا رفتن مشکل است. آنها ترجیح می  دهند از عرض خیابان عبور کنند. لطفا مسئولان مربوطه در این زمینه اقدام   کنند.
رضایی  نژاد-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code