موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/06/11
بوق زدن بی‌جا
برخی عادت کرده‌اند حتی وقتی که ضرورت ندارد از بوق خودرو استفاده کنند. این کار اغلب بدون توجه به آسایش مردم صورت می‌گیرد. در بیمارستان بعثت بودم که یک کاروان عروسی بوق‌زنان می‌رفت. گویا رانندگان آیین‌نا‌مه را فراموش کرده‌اند که در نزدیکی بیمارستان‌ها نباید بوق بزنند. لطفا راهنمایی و رانندگی در این موارد سخت‌گیری کند.
یک شهروند-سنندج

شایعه‌پراکنی
کامیاران در مسیر زلزله است. عده‌ای با دستاویز قرار دادن این مسئله مرتب جوسازی و شایعه‌پراکنی می‌کنند که این خطه ارزش ماندن را ندارد و خانه‌هایتان را بفروشید.
حتی برخی از افراد پذیرفتند و خانه‌هایشان را به قیمت ارزان - منظور نظر همان افراد شایعه‌پراکن - فروختند. از مسئولان فرمانداری درخواست دارم به‌طور جدی با این افراد برخورد کنند.
مسعودی-کامیاران

معتادان
تعداد زیادی معتاد در آرامستان شهر و پای دیوارهای منتهی به این آرامستان سکنا گزیده‌اند و بدون توجه به حضور زنان و بچه‌ها کار دور از شأن خود یعنی مصرف مواد را انجام می‌دهند. مردم اذیت می‌شوند، اما نمی‌توانند خود اقدامی‌ کنند. مسئولان محترم مربوطه این معتادان را از این مکان جمع‌آوری کنند.
وثوقی و اهالی محل-سقز

نیکوکاران مدرسه‌ساز
از انجمن خیران مدرسه‌ساز و نیکوکار محترم، جناب قلم‌چی، که زمینه ساخت یک باب مدرسه سه‌کلاسه را برای کودکان روستای سرواله فراهم آورده‌اند سپاسگزاری و قدردانی می‌کنیم.
یکی از مشکلات جدی آموزشی این روستا نبود فضای کافی بود. امیدواریم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.
اهالی روستای سرواله-دهگلان

مشکل زباله‌ها
چند سطل زباله‌ای که در نزدیک راسته مغازه‌های ما قرار دارد به مشکلی بزرگ برای ما و رهگذران تبدیل شده است و موجب آلودگی شهر می‌شود. شبانه معتادان این سطل‌ها را زیر و رو و زباله‌ها را در اطراف پخش می‌کنند. جای سطل‌ها در روز بعد نیز تمیز نمی‌شود. شهرداری محترم لطفا اقدام کند.
صادقی و کسبه روبه‌روی دخانیات-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code