موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/06/07
دفع غیر استاندارد زباله
به دلیل غیر استاندارد بودن سایت زباله دیواندره و عدم دفن صحیح زباله‌ها، باد کاغذ و نایلون‌ها را داخل زمین‌های کشاورزی اطراف پخش می‌کند. خواهشمندیم شهرداری با توجه بیشتری عملیات دفن زباله را انجام دهد تا آلودگی پیش نیاید.
اهالی روستای کهریزی-دیواندره

توقف ممنوع
ما تعدادی کارگر فصلی هستیم که در یکی دو محله شهر برای رفتن به سر کار جمع می‌شویم. جا و مکان مشخص دیگری هم نداریم که از آنجا به کارگری برویم. به تازگی ایستادن در سرمیدان و چهارراهی را که منتظر هستیم قدغن کرده‌اند.
مسئولان مربوط جایی را پیشنهاد بدهند تا ما بدانیم در کجا باید مستقر
 شویم.
جمعی از کارگران فصلی-سنندج

سه‌چرخه‌ها و معتادان
رانندگان سه‌چرخه‌ها و معتادان تمامی سطل‌های زباله‌ را زیر و رو  و کارتن، مقوا و زباله‌های نایلونی و پلاستیکی را جدا می‌کنند تا با خود ببرند. درنتیجه محل را آلوده می‌کنند.
 از مسئولان شهرداری درخواست داریم نسبت به این عمل جدید که یکی دو سالی است صورت می‌گیرد و محیط را آلوده و زحمت کارگران خدمات شهری را بیشتر می‌کند، اقدام کنند.
جمعی از کسبه-سنندج

درخواست از شورا
از شورای دوره پنجم درخواست داریم که کارهایی که در شورای چهارم به سرانجام نرسیده را بررسی کند و برنامه‌هایی برای آبادانی شهر و رضایت شهروندان درنظربگیرد. بهتر است که شورای پنجم تعامل بیشتری با مردم داشته باشد.
خالقی-سنندج

جمع‌آوری صحیح زباله
چرا ماموران شهرداری که شب‌ها با خودروی مخصوص جمع‌آوری زباله در کوچه‌ها می‌گردند فقط کیسه‌های زباله را جمع می‌کنند؟ در حالی که درگذشته کارگران زحمت‌کش شهرداری کوچه‌ها را هم اگر زباله درآن بود همان موقع جارو می‌کردند.
ساکن محله‌ جورآباد- سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code