موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/16
   بوی بد فاضلاب و زباله‌دانی
بعد از بوی بد فاضلاب در مسیر رفت و آمد ساکنان شهرک روحانی دیواندره، دود ناشی از سوزاندن زباله‌ هاهم معضل این روزهای ساکنان شهرک شده است. ساكنان شهرك روحانی از مسئولان در زمینه حل این دو مشکل انتظار مساعدت دارند.
ساكنان شهرك-دیواندره

  سرعتگیرها
چند سرعتگیر در جاده همدان به سنندج در مسیر قروه وجود دارد که بدون رنگ‌آمیزی و هرگونه علائم و نشانه واضح و استانداردهای لازم است که روزانه سبب تصادفات خطرناک می‌شود. لطفا شهرداری و اداره راه رسیدگی
 کند.
مالکی- قروه

  اجاره منزل و دغدغه‌ها
کرایه و اجاره منازل در دیواندره همچنان با تورم بالا و درحال بالا رفتن است. متاسفانه هیچ ارگان خاصی ناظر بر تصمیم‌گیری‌های صاحبان املاک و خانه نیست.
 بازار افسار گسیخته مسکن تمام خانوارهای مستاجر را که معمولا 70 درصد از قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند تحت فشار مضاعف جدیدی گذاشته است. لطفا مسئولان شهر، شورای شهر و متولیان برای حل معضل اجاره‌نشینی مردم اقدام کنند.
الماسی-دیواندره

  محل ورزش سالمندان
در یکی دو محل ویژه و مناسب، برای ورزش سالمندان توسط شهرداری جایی ساخته و مهیا شده است. بدین وسیله از زحمات این‌چنینی و توجه به سالمندان سنندج و پیشکسوتان ورزشی تشکر می‌کنیم. با ورزش صبحگاهی شادی و نشاط در این قشر از جامعه احیا می‌شود.
جمعی از سالمندان- سنندج

  اسراف در انرژی‌ها و آب شرب
با وجود گرمای شدید امسال و نیاز بیشتر به آب، در همسایگی ما یک بنگاه ماشین قرار دارد که با کمال تعجب از آب آشامیدنی و لوله‌کشی برای شستن ماشین‌هایی که قرار است بفروشد، استفاده می‌کند. این عمل امری غیر اخلاقی و ناصواب است. لطفا مسئولان امور آب با آموزش شهروندان در رسانه‌ها، با هر تمهیدی از چنین اعمالی جلوگیری کنند.
زنده‌دل-کامیارانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code