موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/15
گرانی خدمات اتومبیل
برای سرویس و تعمیر ماشینم به شهرک تعمیر‌کاران اتومبیل مراجعه کردم که با تعرفه‌های دستمزد و تعویض قطعات بالا روبه رو شدم. وقتی که اعتراض کردم گفتند که خدمات تعمیر توافقی است و به کیفیت کار استادکار بستگی دارد! لطفا اتحادیه مربوطه و بازرسان تکلیف این آشفته‌بازار حق‌الزحمه تعمیرکاران اتومبیل را روشن کنند.
 یك شهروند-سنندج

ساخت‌وساز غیر مجاز
ساخت و ساز غیر مجاز و غیر قانونی نفس خرید و فروش قانونی املاک را در مریوان به شماره انداخته و افزایش قیمت‌ها برای خرید یک باب منزل، از این ساخت و ساز تاثیر گرفته است.
 سه ماه است که در حاشیه شهر مریوان ساخت و سازهای غیرمجاز را می‌بینم و گرانی مسکن عملا زیر سایه سنگین این مسکن‌های غیرقانونی رفته است که باید به شدت نظارت شود. جا دارد فرمانداری و شهرداری قاطعانه با سودجویان این مسکن‌ها برخورد کنند.
آوات-مریوان

آلودگی صوتی
وانت‌هایی که در کوچه‌ها میوه و سبزی می‌فروشند و صدای‌بلندگوهایشان موجب آزار و مزاحمت برای مردم می‌شود، مشمول نظارت چه دستگاهی هستند؟ چرا مسئولان با این موضوع آزار دهنده که آسایش را از مردم سلب کرده برخورد قانونی نمی‌کنند؟
رضایی-سنندج

 سگ‌های ولگرد
تعدادی سگ در اطراف روستاها و گاهی در داخل شهر پرسه می‌زنند که سبب رعب و وحشت و آلودگی محیط شده اند. لطفا شهرداری با ساماندهی این موضوع و رعایت حقوق این حیوانات این مشکل مردم را حل کند.
میمنت‌آبادی-قروه

عدم پاسخگویی
مدتی است خیابان‌های شهدا و صلاح‌الدین و شهدای جنوبی با قطع برق مواجه است. در حالی که برخی مغازه‌ها مانند کافی‌نت داران و خدمات مراکز پلیس+10 در این خیابان‌ها فعالیت دارند، با تماس تلفنی از قطعی برق جویا شدیم. اما فرد پاسخگوی شرکت برق حاضر به ارائه توضیح در مورد زمان وصل شدن و علت قطعی برق نشد .
یک شهروند سنندجیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code