موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308- 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/11
دیر آمدن اتوبوس
مشکل تاخیر اتوبوس‌های شرکت واحد حل نشده است. انتظار مردم در ایستگاه‌های اتوبوس شهری سنندج گاه تا نیم ساعت یا بیشتر به درازا می‌کشد. چرا مسئولان اتوبوسرانی شهری فکری برای حل این معضل نمی‌کنند؟ اگر اتوبوس در ترافیک گیر ‌کند، خطوط مجزای اتوبوس یا طرح یک‌طرفه کردن خیابان‌های مرکزی می‌تواند در آسان کردن حرکت اتوبوس‌ها مثبت باشد. البته زیاد کردن تعداد اتوبوس‌ها نیز از موارد کار ساز تلقی می‌شود.
شوکت‌یاری- سنندج

افزایش مسافربرهای شخصی
وضعیت بیکاری مخصوصا بیکاری جوانان سبب افزایش مسافربرهای شخصی شده است. از سویی این کارسبب ایجاد ترافیک شهر سقز هم شده است. لطفاً به مسئولان  اداره تاکسیرانی شهر سقز و حومه بگویید با طرح تازه‌ای از این مسافربر‌ها در خطوط شهری استفاده کنند تا از هرج و مرج جابه جایی مسافران نیز کاسته شود.
شادیان - سقز

نظافت را رعایت کنیم
چرا در مورد بهداشت در محیط حیاط برخی مساجد چیزی نمی‌نویسید؟مساجد چون جای برگزاری نماز و انجام عبادت است، نیاز به نظافت بیشتری دارد. خادمین و سرایداران مساجد به محیط بیرونی مساجد نمی‌رسند. لطفاً این مشکل را مطرح کنید تا مسئولان پیگیری کنند.
سجادی-کامیاران

مشکلات مرز باشماق
درمرز باشماق مریوان با دلیل تردد بسیار ترافیک به وجود آمده که کنترل آن نیز سخت شده است. معطل شدن مسافران و وجود بی‌نظمی در مرز اصلا زیبنده نیست. لطفا مدیران مرزی را در جریان مشکلات مطرح شده قرار دهید.
آقایی-مریوان

رفتار پزشکان متخصص
وقتی به بیمارستان مراجعه می‌کنیم رفتار برخی از پزشکان متخصص در بیمارستان نه‌تنها درد را از یاد بیمار می‌برد که تمامی زحمات پرسنل و مدیریت را نیز زیر سؤال می‌برد. سال‌هاست این وضعیت بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره به یک عرف نامبارک میان پزشکان متخصص تبدیل شده و مورد گلایه و انتقاد مردم و بیماران است. به‌طوری که کمبود پزشک و انتظار طولانی برای پذیرش بیماران علت اصلی این گلایه‌ها به شمار می‌آید. مسئولان محترم علوم پزشکی بررسی کنند.
آقایی-دیواندرهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code