موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/10
قطع درختان
جلوی برخی مغازه‌ها رمپی ساخته شده، اما برای ساختن آن 3 اصله درخت را بریده‌اند. ای کاش مسئولان می‌توانستند با روش‌های جدید آن‌ها را جابه جا کنند. لطفا مسئولان مربوط برای ساخت رمپ‌ درآینده سعی کنند که درختان را قطع نکنند.
حبیبیان-سنندج

فضای سبز
ما ساکنان انتهای ویلا‌شهر بعد از مسجد قبا درخواست داریم که مسئولان ذی‌ربط برنامه‌های ایجاد فضای سبز را که در محوطه به شکل میدانچه‌ای طراحی شده است به اتمام برسانند. سال هاست که این کار انجام نشده است. این میدانچه که پر از زباله و خار و خاشاک شده برای گلکاری طراحی شده است. حداقل تا انتهای ویلا‌شهر چند مورد از این فضاها وجود دارد که نیازمند کاشتن گل و گیاه است. لطفا اقدام کنید.
محمدی-سنندج

گرفتن شهریه
درحالی که بارها مجلس گرفتن هر گونه شهریه را از دانش آموزان منع قانونی کرده، اما مسئولان دبستان دخترم که به شکل هیات امنایی اداره می‌شود و از نظر امکانات با سایر مدارس هیچ فرقی ندارد، هنگام ثبت نام حدود 250 هزار تومان دریافت کرده اند. در طول سال هم مبالغی پرداخت می‌کنیم. از مسئولان آموزش و پرورش درخواست داریم به موضوع رسیدگی کنند و به اطلاع خانواده‌های این دانش آموزان برسانند.
یک پدر و مادر – مریوان

جنس تقلبی
جنس تقلبی با مارک‌های معتبر، اما در واقع نادرست در بازار زیاد شده است. یک ماه است که دیسک و صفحه خودرو را به عنوان مارک خارجی به من فروخته‌اند. مگر یک راننده تاکسی چقدر درآمد دارد که ضرر بدهد؟ لطفا مسئولان نظارت بیشتری بر بازار داشته باشند.
یک راننده تاکسی –سقز

چند کوچه و چند چاله
کوچه‌های خیابان آبیدر، مخصوصاً کوچه‌های فخررازی، میخک و پزشکی هسته‌ای دست‌انداز و چاله‌هایی دارند که سبب آسیب رسیدن به ماشین‌ها می‌شود. از شهرداری منطقه 3 درخواست پیگیری و رسیدگی به وضعیت کفپوش این کوچه‌ها را داریم.
ساکن کوچه‌های میخک و فخررازی-سنندجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code