موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/09
محوطه‌سازی
با وصف این‌که سال‌هاست از آبادانی و ساخت سه‌راه «پاوان» شهرک بهاران می‌گذرد، هنوز محوطه جلوی فروشگاه‌ها و اطراف این سه‌راهی که محل تردد روزانه صدها نفر از ساکنان است‌، خاکی است. یکی دو جا را هم برای فضای سبز در نظر گرفته‌اند که خاکی است. لطفا شهرداری منطقه به این سه‌راهی توجه کند.
فریدونی-سنندج

آب را گِل نکنیم...
چندین چشمه آب جوشان در دو روستای میهم وجود دارد که به حال خود رها شده و آب آن وارد فاضلاب روستایی می‌شود و به هرز می‌رود. در حالی که می‌توان از آن استفاده بهینه کرد. لطفا مسئولان برای هدایت از آب این چند چشمه و استفاده از آن  اقدام کنند.
میهمی-قروه

 محل نامناسب  نمایشگاه
با وجود این‌که چندین غرفه نمایشگاه صنایع دستی در پارک رضوان قروه برگزار شد، به دلیل عدم تبلیغات و نیز فضای نامناسب که درکنار بساط دستفروشان بود با استقبال  بسیار اندک مردم مواجه شد. لطفا درانتخاب جای برگزاری نمایشگاه‌ها دقت شود.
امانی- قروه

کاج‌کاری
دوره کاج کاشتن به‌سر آمده و در تمام دنیا به علت‌های بسیاری کاشت کاج منسوخ شده است. اماهنوز در سنندج شاهد نهال‌کاری این نوع درخت هستیم. سازمان پارک‌های شهرداری لطفا توجه کند.
احمدی-سنندج

زمان اتمام پروژه ها
هفته‌ها است که از عملیات نوسازی پیاده‎روهای خیابان چمران و سید جمال قروه می‌گذرد اما به دلیل بی توجهی به آن هنوز این عملیات عمرانی به مرحله اجرا در‌نیامده است. شهروندان و کسبه در محیطی که پراز سنگلاخ و گرد و خاک است رفت و آمد می‌کنند. لطفا مسئولان شهرداری رسیدگی کنند.
جمعی از بازاریان- قروه

بیماری اچ آی وی
به عنوان یکی از بستگان بیمار مبتلا به آچ ای وی  از مسئولان مربوطه درخواست دارم به وضعیت این بیماران توجه بیشتری شود. نداشتن شغل، گران بودن دارو، انزوای اجتماعی و از دست دادن خانواده از مشکلات این بیماران حداقل در شهر ما است.
سیدی-بانهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code