موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/07
ویراژ موتورها در کوچه‌ها
در خیابان شهدا، کوچه‌های امین، زند و ولیدی و نیکبخت هر روز تعداد زیادی موتورسوار ویراژ می‎دهند. بیشتر آنها سبب ترس خانواده‌ها می‌شوند. خانه‌ام را مدت‌هاست که برای فروش به بنگاه سپرده‌ام، اما خریداری نیست. لطفا نیروی انتظامی اقدام عاجل کند.
ساکن محل-سنندج

کارت بازرگانی اجاره‌ای
برای تمدید مهلت کارت بازرگانی‌ام به اتاق بازرگانی سنندج مراجعه کردم. متاسفانه متوجه شدم که برخی از کسانی که کارت بازرگانی‌ دارندکارت‌خود را اجاره می‌دهند و در مقابلش پولی می‌گیرند. لطفا نظارت شود.
 یک شهروند-سنندج

تردد کامیون‌ها و خطرات
از پلیس راه محور دهگلان و اطراف درخواست داریم تردد کامیون‌ها را در این فصل جابه جایی گندم و محصولات کشاورزی کنترل کنند. زیرا بارها تصادفات و خطراتی برای روستاییان و اهالی به دلیل رانندگی بد کامیون‌ دارها پیش آمده است.
گویلی-دهگلان

 امکانات ورزشی ناکافی دهگلان
وزیر ورزش و جوانان سفری به شهرستان دهگلان داشت و تنها فضای مهم ورزشی را که یک استخر بود افتتاح کرد. سرانه ورزش شهرستان دهگلان چقدر است و تکلیف جوانان این شهر که می‌خواهندورزش کنند چیست؟ لطفا مسئولان امکانات ورزشی این شهر را افزایش دهند.
قدمی-دهگلان

تخریب آبیدر
ما کوهنوردان مدتی است که در کوه و پارک بزرگ آبیدرمی‌بینیم محیط مورد تخریب قرار گرفته است. لطفا متولیان و مسئولان این کوه و پارک بزرگ مسئولانه‌تر عمل و با چنین افرادی برخورد کنند.
میرزایی-سنندج

بوی بد فاضلاب
در برخی نقاط شهر سقز شاهد بوی بد فاضلاب هستیم که مردم را می‌آزارد. در حالی که بخشی از هزینه پرداختی به شرکت آب و فاضلاب بابت همین خدمات است. لطفا مسئولان مربوطه اقدام کنند.
بیتوشی-سقزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code