موضوعات
کردستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 08733288585 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] kurdistan@hamshahri.org
1396/05/03
هدر رفت آب
 یک ماه تمام لوله آب آشامیدنی محله «کمربندی 2 » شکسته بود و هر چه به شماره تلفن‌های پشت قبض زنگ می‌زدیم کسی جواب نمی‌داد. بعدازگذشت یک ماه ازشکستن لوله آب، از مراجعه مسئولان ناامید شدیم و خود اقدام به درست کردن لوله کردیم. در فیش آب به اندازه آب بها هم آبونمان وهم هزینه دفع فاضلاب را محاسبه می‌کنند و پولش را از ما می‌گیرند. مسئولان شرکت آب پاسخگو باشند.
اهالی محل-مریوان

آب شرب بی‌کیفیت
چند روز است آب آشامیدنی آلوده و خاکستری است. در پی تماس با شرکت آب هنوز مشکل حل نشده است. لطفا مسئولان این شرکت به وضعیت آب شهری فاز یك رسیدگی کنند.
اهالی محل فاز یک-دیواندره

نامگذاری محله ها
نامگذاری محله‌های جدید شهرک بهاران سنندج با اسامی طوایف کُرد مانند گوران، بابان، سوران حرکتی مناسب در جهت هویت بخشی به شهرک بزرگ و جدید بهاران سنندج است. در این زمینه از شورای نامگذاری و شهرداری سپاسگزاریم و امیدواریم با فرهنگسازی مناسب مردم از این اسامی با معنا به جای اعداد استفاده کنند.
قصری-سنندج

 مشکل زباله
شست وشوی محل جمع‌آوری زباله‌ها از شیرابه‌ها بسیار ضروری است. این مشکل در راسته مغازه‌های ما وجود دارد. باتوجه به انواع آلودگی و فصل گرما، هر گونه کوتاهی در این زمینه خطرات بسیاری دارد و سلامتی مردم را تهدید می‌کند. لازم است شهرداری در مرکز شهر به علت تولید روزانه زباله و تجمع تره‌باری‌ها بیشتر رسیدگی کند.
مغازه‌داران مرکز شهر-سنندج

 برخورد بانک‌ها
ما کشاورزیم ودر اطراف کامیاران برای برخی امور بانکی در یکی از شعب بانک که بسیار قدیمی هم است، حسابی باز کردیم. هم برای فروش محصولات و هم خرید کود از طریق این حساب درخواست تسهیلات بانکی و وام دادیم. مدتی ما را منتظر گذاشتند و وقتی اعتراض کردیم با وجود داشتن سپرده و کارکردن حساب از دادن تسهیلات خودداری کردند. از مسئولان اقتصادی استان درخواست دارم به موضوع شکایت من رسیدگی کنند.
پرویزی-کامیارانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code