موضوعات
کهکیلویه و بویراحمد

پایه‌های پل‌ بشار محکم‌تر شد

نویسنده:
40 میلیارد ریال اعتبار به پل‌های سوم و چهارم بشار یاسوج رسید. فرماندار بویراحمد گفت: این اعتبار درکمیته برنامه ریزی این شهرستان برای شتاب بخشی وتکمیل پل‌های سوم وچهارم بشاردریاسوج اختصاص یافت...
1396/05/04
 40 میلیارد ریال اعتبار به پل‌های سوم و چهارم بشار یاسوج رسید. فرماندار بویراحمد گفت: این اعتبار درکمیته برنامه ریزی این شهرستان برای شتاب بخشی وتکمیل پل‌های سوم وچهارم بشاردریاسوج اختصاص یافت.
سید محمدکاظم نظری در گفت و گو با تسنیم اظهارکرد: حدود 30 میلیارد ریال از این میزان به پل سوم و مبلغ 10 میلیارد ریال دیگر برای شتاب بخشی عملیات اجرایی پل چهارم بشار تخصیص یافت. وی ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از این 2 طرح مهم عمرانی در یاسوج معضل گره ترافیکی در این شهر توریستی حل شود. این مسئول با بیان این‌که عملیات اجرایی پل سوم بشار یاسوج به طول 130 متر از سال 82 آغاز شده است، افزود: معطل ماندن و طولانی شدن روند اجرای این پل که یکی از طرح‌های مهم عمران شهری محسوب می‌شود، سبب نارضایتی عمومی مردم شده است.
فرماندار بویراحمد اعتبار موردنیاز برای تکمیل این طرح را بر اساس اعلام پیمانکار افزون بر 150 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: تلاش می‌شود فاز نخست آن تا اوایل مهر سال جاری به بهره برداری برسد.
نظری با اشاره به پیشرفت بالای 50 درصد پل چهارم بشار یاسوج بیان کرد: عملیات اجرایی این طرح برای کاهش بار ترافیکی و بهبود وضعیت جاده دسترسی بیمارستان امام سجاد (ع) با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور اردیبهشت 94 آغاز شد.
پل چهارم بشار یاسوج در سه دهانه 30، 37 و 33 متری به طول 150 متر چهارمین پلی است که روی رودخانه بشار یاسوج در حال احداث است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code