موضوعات
کهکیلویه و بویراحمد

مادوان در محاصره میوه فروشان سیار

نویسنده:
ورودی و خروجی شهر مادوان در محاصره مصالح فروشان و میوه فروشان سیار است...
1396/06/13
 ورودی و خروجی شهر مادوان در محاصره مصالح فروشان و میوه فروشان سیار است.
شهردار مادوان بویراحمد با انتقاد از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ورودی و خروجی شهر ۱۸ هزار نفری مادوان در محاصره مصالح فروشان و خودروهای میوه فروش است.
داریوش جهانبخش درگفت‌وگو با تسنیم، اظهارکرد: حضور مصالح فروشان و خودروهای میوه فروش در ورودی و خروجی شهر مادوان به عنوان ورودی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در سایه بی‌توجهی مسئولان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مشکلات فراوانی را بوجود آورده است.
وی با تأکید بر این‌که مصالح فروشان و خودروهای میوه فروش مسیر جاده یاسوج- اصفهان یا همان ورودی وخروجی شهر مادوان را دچار یک آشفتگی کرده است، عنوان کرد: انتظار می‌رود اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به عنوان متولی حفظ و نگهداری جاده‌ها و حریم آن نسبت به رفع این مشکل درکمترین زمان ممکن اقدام کند.
جهانبخش ابرازکرد: وجود مصالح فروشی‌ها درمسیرجاده یاسوج-اصفهان ویاسوج- سی سخت مشکلات بهداشتی عدیده‌ای را برای مردم و مسافران فراهم آورده و البته امکان افزایش تصادفات دراین دومحور را نیز افزایش داده است.
وی با اشاره به این‌که تعریف عوارض نوسازی به عنوان منبع پایدار درآمد توسط شهرداری‌ها در دستورکاردولت است، بیان کرد: برنامه داریم درپارک 70هکتاری مادوان مرکزتفریحی وفرهنگی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تعریف کنیم.
شهردارمادوان میزان درآمد این شهرداری را ناچیزدانست وافزود: شهر مادوان یک شهرخوابگاهی بوده وبسیاری ازمردم آن بنیه مالی مطلوبی ندارند وتنها راه سرپا نگه‌داشتن شهرکمک‌های دولتی است.
جهانبخش بیشترین میزان مهاجرپذیری در استان کهگیلویه و بویراحمد را مربوط به شهر مادوان اعلام کرد و گفت: برای ساماندهی و ارائه خدمات مطلوب به مردم نیازمند افزایش اعتبارات دولتی هستیم زیرا روزانه شاهد افزایش جمعیت این شهر هستیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code