موضوعات
کهکیلویه و بویراحمد

ایستگاه‌های تاکسی یاسوج ساماندهی می‌شود

نویسنده:
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یاسوج از ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی این شهر براساس استقبال و نیاز شهروندان خبر داد...
1394/08/24
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یاسوج از ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی این شهر براساس استقبال و نیاز شهروندان خبر داد.
عبدی دانش‌مقدم درگفت‌وگوبا تسنیم، جایگاه فعلی ایستگاه‌های تاکسی در این شهر را براساس استقبال مردمی دانست واظهارکرد: با احداث پایانه درون شهری دریاسوج تا 80 درصد مشکل ترافیک این شهر رفع می‌شود.
وی با بیان این‌که ایستگاه‌های تاکسی درمرکزشهریاسوج قرارگرفته‌اند و با توجه به ترافیک این شهر ضرورت جابجایی آنها احساس می‌شود، افزود: جایگاه ایستگاه تاکسی مادوان و بلهزار براساس استقبال شهروندان در فلکه ساعت و خیابان سردار جنگل شمالی واقع شده و این ایستگاه در مکان فعلی انتخاب بد به جای بدتر بود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یاسوج با بیان این‌که بیش از100 میلیون تومان در جنب فروشگاه اتکا برای ایجاد ایستگاه تاکسی مادوان و بلهزار هزینه شد، خاطرنشان کرد: به دلیل استقبال نکردن مردم، این ایستگاه تاکسی به مکان سابق خود بازگشت.دانش‌مقدم بیان کرد: درانتقال این ایستگاه تاکسی اطلاع‌رسانی و فرهنگسازی صورت نگرفت وهزینه‌های انجام شده بی نتیجه ماند.وی با بیان این‌که تا پایانه درون شهری دریاسوج احداث نشود به حل مشکلات ایستگاه‌های تاکسی نمی‌توان امیدواربود، تصریح کرد: قرار بود که ایستگاه بلهزار ومادوان به جنب انتقال خون انتقال پیدا کند که زمینی که برای این کاردرنظرگرفته‌اند، معارض دارد.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی یاسوج به لزوم احداث پایانه درون شهری دریاسوج اشاره وعنوان کرد: درشورای ترافیک مصوب شده است که زمینی برای احداث پایانه وپارکینگ خریداری شود که با احداث این پایانه بسیاری ازمشکلات حوزه ایستگاه‌های تاکسی درشهر یاسوج رفع می‌شود. دانش‌مقدم اظهارکرد: شهریاسوج نیازبه احداث پایانه درون شهری در شرق، جنوب و شمال خود دارد و سایرسازمان‌ها و نهادها نیزباید در این زمینه به شهرداری این شهرکمک کنند تا شهرداری بتواند این موضوع را به سرانجام برساند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code