موضوعات
کیش

پایان رقابت‌های فوتسال ساحلی همگانی

نویسنده:
مسابقات فوتسال ساحلی همگانی جام رمضان با قهرمانی تیم دریابانی نیروی انتظامی به کار خود پایان داد.
1396/03/29
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رقابت‌های فوتسال ساحلی همگانی از روز شنبه 20 خرداد با حضور 9 تیم در ساحل مشرف به پایگاه ورزش‌های همگانی کار خود را آغاز کرد. در این رقابت‌ها تیم‌ها در 3 گروه در مرحله گروهی به رقابت پرداختند که در نهایت تیم‌های دریابانی الف، استقلال، آلا کیش به عنوان تیم‌های اول هر گروه و تیم دریابانی ب به عنوان بهترین تیم دوم به مرحله ضربدری راه یافتند و 2 تیم آلاکیش و دریابانی ب، با شکست مقابل حریفان خود به مرحله رده بندی رسیدند و 2 تیم دریابانی الف و استقلال به فینال این دوره راه یافتند.
در رقابت‌های پایانی و در مسابقه رده بندی، تیم آلاکیش با شکست 4 بر یک حریف خود موفق به کسب عنوان سوم شد. پس از آن تیم‌های استقلال و دریابانی الف در بازی فینال مقابل هم قرار گرفتند. 2 تیم در وقت قانونی به تساوی یک بر یک رسیدند و در وقت اضافه تیم دریابانی الف موفق شد گل دوم خود را به ثمر رساند و عنوان نخست را به خود اختصاص دهد و استقلال در جایگاه دوم قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، برنامه‌های ورزش‌های همگانی بعد از شب‌های قدر با مسابقه طناب کشی آقایان پیگیری خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code