موضوعات
کیش

معرفی برترین‌های نمایشگاه کیش اینوکس 2017

نویسنده:
برترین‌های چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس 2017) به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد اقتصادی کشور و بخش خصوصی معرفی شدند.
1396/08/27
به گزارش ایرنا، مدیر ستاد اجرایی نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی گفت: طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده از بازدیدکنندگان و مخاطبان و نیز براساس بررسی نحوه مشارکت و حضور مشارکت‌کنندگان در این رویداد اقتصادی، شرکت‌کنندگان فعال و برتر مشخص شدند.
«آریا حمیدیان» افزود: در زمینه سازماندهی و برنامه‌ریزی در ارائه و معرفی خدمات به بازدیدکنندگان و غرفه‌سازی شرکت‌های پارس میکای کیش، بانک پاسارگاد و تامین سرمایه بانک مسکن به‌عنوان غرفه‌های برتر انتخاب شدند.
وی اظهار کرد: در زمینه محتوایی و مشارکت در برگزاری هرچه پربارتر رویداد کیش اینوکس سازمان بورس و اوراق بهادار به دلیل برگزاری همایش بین‌المللی (Iran Capital Market)، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به‌دلیل برگزاری همایش معرفی توانمندی‌های سازمان گسترش و نوسازی، صنایع ایران در جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، منطقه آزاد قشم به دلیل برگزاری نشست تخصصی نقش گردشگری پایدار در توسعه، الگوی بین‌المللی توسعه پایدار اقتصادی و اجتماعی، با تاکید بر ظرفیت‌های محلی و نقش حمل‌و‌نقل هوایی در منطقه، به‌عنوان غرفه‌های برتر انتخاب شدند.
وی عنوان کرد: همچنین در زمینه نوآوری در برنامه‌ها و خدمات قابل‌ارائه در نمایشگاه ضمن قدردانی از غرفه شرکت‌های بیمه آسیا و مانترا تصویر کیش، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به‌عنوان غرفه برتر انتخاب شد.
حمیدیان گفت: در حوزه بین‌الملل نیز اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، به دلیل تلاش برای ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان بین‌المللی، به‌عنوان غرفه برتر انتخاب شدند.
مدیر اجرایی برگزاری این رویداد بین‌المللی اضافه کرد: در حوزه دانش‌بنیان نیز پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه شریف به دلیل برنامه‌ریزی و مدیریت پاویون دانش‌بنیان رویداد KishINVEX2017 به‌عنوان غرفه برتر انتخاب شد.
بر اساس این گزارش، آیین افتتاح این رویداد بین‌المللی با حضور مرتضی بانک، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی؛ محمدابراهیم انصاری‌لاری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛ حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور؛ عبدالرضا همتی، رئیس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران؛ شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران؛ علی اشرف عبدالله پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور و گرهارد شولتس، معاون وزیر حمل‌ونقل و‌ای تی آلمان در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.
این نمایشگاه در فضایی بالغ‌بر 21 هزار متر‌مربع با حضور 260 شرکت‌کننده داخلی و 60 شرکت خارجی در قالب هیأت‌های بین المللی مشارکت‌کننده و بازدید‌کننده از 25 کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برپا بود.
همچنین 21 همایش و نشست تخصصی داخلی و بین‌المللی از‌جمله همایش بین‌المللی بازار سرمایه ایران، با محوریت سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه، همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه راه و شهرسازی با محوریت وزارت راه و شهرسازی و سازمان‌ها و شرکت‌های تابع، همایش بین‌المللی معرفی توانمندی‌های سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی با محوریت ایدرو، همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و همکاری‌های لجستیکی ایران و آلمان با مشارکت German Logestic Allience، همایش همکاری اقتصادی ایران و مالزی از برنامه‌های جنبی این رویداد بزرگ اقتصادی بود.
پاویون‌های وزارت راه و شهرسازی و شرکت‌های تابعه، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بازار سرمایه ایران شامل سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان بازار سرمایه، کشور مالزی، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ستاد توسعه سواحل مکران و نیز بانک‌ها، نهادهای مالی، شرکت‌های تامین سرمایه، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بیمه‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه بازار سرمایه در نمایشگاه کیش اینوکس امسال شرکت داشتند.
رویداد کیش اینوکس 2017 درواقع همسو با اقدامات دولت در گسترش تعاملات اقتصادی بین‌المللی و سیاست‌های ابلاغی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در زمینه جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی با دستاوردهای قابل توجه اقتصاد برای کشورمان همراه بود.
نمایشگاه کیش اینوکس 2017 و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در ابعاد مختلف به‌ویژه بین‌المللی پرمحتوا محسوب می‌شود. این رویداد مهم درواقع مهر تاییدی بر سیاست‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید بود.
بیش از 200 سازمان و شرکت داخلی و خارجی در سومین نمایشگاه کیش اینوکس 2016 که سال گذشته در کیش برگزار شد، حضور داشتند.
چهارمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در قالب رویداد بزرگ اقتصادی کشور با عنوان کیش اینوکس 2017، هشتم تا یازدهم آبان در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.
جزیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر‌مربع و جمعیتی حدود 40 هزار نفر در 18 کلیومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب‌های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم‌بندی سیاسی و اداری کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code