موضوعات
کیش

ترابری ۷میلیون نفرسفر در بنادر قشم

نویسنده:
مدیر بنادر و دریانوردی قشم از تخلیه و بارگیری بیش از ۳میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی و ترابری ۷.۴میلیون نفر سفر در بنادر جزیره عجایب هفتگانه خلیج‌فارس طی ۶ماه اخیر خبر داد.
1396/07/18
به گزارش روابط عمومی بنادر و دریانوردی هرمزگان، «مرتضی آسیابانپور»، ضمن تشریح آمار عملکرد بنادر قشم، طی دوره زمانی 6 ماه نخست سال ۹۶، اظهار کرد: طی این مدت، 3 میلیون و ۱۰۰ هزار و ۳۲۲ تن انواع کالاهای نفتی و غیرنفتی تخلیه و بارگیری شد.
وی افزود: از این رقم، 3 میلیون و ۳۸ هزار و ۴۹۷ تن مربوط به کالاهای غیرنفتی و۶۱ هزار و ۸۲۵ تن به فرآورده‌های نفتی اختصاص دارد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از صادرات و واردات حدود ۱۰۴ هزار و ۶۰۶ تن کالای غیرنفتی در بنادر این جزیره طی مدت یاد‌شده سخن به میان آورد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۵۳ هزار و ۵۲۸ تن کالا صادر و ۵۱ هزار و ۷۸ تن محموله‌ وارد شده است.
آسیابانپور حجم عملیات کابوتاژ کالاهای غیرنفتی در بنادر این جزیره را بالغ بر 2 میلیون و ۹۰۷ هزار و ۴۴۹ تن اعلام کرد.
این مقام مسئول همچنین به کارنامه فعالیت‌های مسافری در جزیره قشم اشاره کرد و گفت: ترابری 7میلیون و ۴۸۱ هزار و ۶۱۷ نفرسفر در بنادر مسافری قشم به ثبت رسید.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم در پایان گفت: طی این مدت، 3494 TEU کانتینر در بنادر بهمن و کاوه تخلیه و بارگیری شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code