موضوعات
کیش

بسیج امکانات جزیره برای کمک به زلزله‌زدگان

نویسنده:
همه نهادهای امدادی در کیش برای کمک به هموطنان زلزله زده اعلام آمادگی کرده‌اند....
1396/08/23
همه نهادهای امدادی در کیش برای کمک به هموطنان زلزله زده اعلام آمادگی کرده‌اند.
بر این اساس، رئیس بیمارستان کیش با اشاره به نیاز هموطنان غرب کشور به گروه خونی O منفی، گفت: درحال پیگیری برای استقرار تیم انتقال خون در جزیره کیش هستیم.
 به گزارش خبرگزاری صداوسیما، دکتر «محمد خلخالی» با تشکر از اعلام آمادگی مردم جزیره کیش برای اهدای خون به نیازمندان گروه خونی  O  منفی در غرب کشور، گفت: در حال حاضر، تجهیزات دریافت خون در جزیره کیش وجود ندارد و در حال پیگیری برای حضور تیم انتقال خون استان در جزیره کیش هستیم.
بر اساس این گزارش، سازمان انتقال خون از دارندگان گروه خونی O منفی  درخواست کرد برای کمک به مردم در مناطق زلزله زده غرب کشور، خون اهدا کنند.

آماده باش تیم‌های امدادی هلال احمر
همچنین رئیس جمعیت هلال احمر کیش از آماده باش تیم‌های امدادی هلال احمر در جزیره خبر داد.
«حبیب درگاهی» گفت: براساس اعلام مرکز مدیریت بحران کشور، وقوع زلزله استان کرمانشاه حوالی ازگله بوده وهمچنین در برخی استان‌های همجوارلرزه هایی اعلام شده است.
وی افزود: پس از وقوع این زمین لرزله تمام تیم‌های امدادی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر کشور در آماده باش کامل هستند. درگاهی تاکید کرد: در جزیره کیش هم تیم‌های امدادی و واکنش سریع هلال احمر در آماده باش کامل هستند و جای هیچ گونه نگرانی برای ساکنان و گردشگران کیش نیست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code