موضوعات
کیش

باران و تندباد در کیش

نویسنده:
رئیس اداره هواشناسی کیش با بیان اینکه سرعت وزش باد صبح روز پنجشنبه در این جزیره به 47 کیلومتر در ساعت رسید، گفت: شدت وزش باد در روز جمعه افزایش داشت....
1396/09/04
رئیس اداره هواشناسی کیش با بیان اینکه سرعت وزش باد صبح روز پنجشنبه در این جزیره به 47 کیلومتر در ساعت رسید، گفت: شدت وزش باد در روز جمعه افزایش داشت.
«محمود بهرامی»، در گفت‌و‌گو با ایرنا، افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی گذر امواج ناپایدار جوی را در هرمزگان و به‌ویژه در مناطق غرب این استان نشان می‌داد.
وی اظهار کرد: براساس استقرار این سامانه ناپایدار تا ظهر روز پنجشنبه، 10.7 میلی‌متر در جزیره باران بارید.
این کارشناس گفت: بر اثر تاثیرات این سامانه ناپایدار که از غرب کشور وارد شده است، در غرب هرمزگان، شاهد پدیده رعد و برق و بارش‌های پراکنده باران مواجه بودیم. بهرامی گفت: با وجود استقرار این سامانه ناپایدار جوی، هوای جزیره کیش تغییر دمای محسوسی نخواهد داشت، اما کاهش حداقل 2 درجه‌ای دما را شاهد هستیم.
بر اساس این گزارش، بر اثر سرعت وزش باد روز پنجشنبه، برخی تابلو‌های تبلیغاتی در سطح خیابان‌ها و نیز شاخ و برگ درختان معابر شکسته شد. همچنین بارش باران در برخی معابر موجب آبگرفتگی شد که با تلاش عوامل اجرایی خدمات شهری، معابر لایروبی و روانسازی شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code