موضوعات
کیش

افتتاح شهرک ترافیک کیش

نویسنده:
همزمان با هفته نیروی انتظامی، با عنوان «پلیس، آموزش همگانی، مشارکت عمومی و پیشگیری اجتماعی» شهرک ترافیکی با هدف آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به دانش‌آموزان، در محل مدرسه ابتدایی ابن‌سینا در کیش افتتاح شد.
1396/07/22
به گزارش همشهری، در مراسم افتتاح شهرک ترافیکی کیش که با حضور سرهنگ قاسم پوریایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش، سرگرد ابراهیم ایمانی‌نسب، رئیس پلیس راهور کیش و جمعی از همیاران پلیس در محل دبستان ابن سینا برگزار شد، سرهنگ پوریایی با تبریک هفته نیروی انتظامی و با اشاره به اینکه هدف از افتتاح این شهرک، آموزش صحیح قوانین راهنمایی و رانندگی به کودکان به‌عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی است، اظهار کرد: این مکان با هدف آموزش قوانین به کودکان که بخش مهمی از افراد جامعه را تشکیل می‌دهند، افتتاح شده است.
وی افزود: اگر امروز بتوانیم فرهنگ صحیح رعایت قوانین ترافیک را به کودکان آموزش دهیم، به طور قطع این آموزش‌ها در وجود آنها ماندگار و نظم و انضباط عمومی از سوی آنان بیش از گذشته رعایت می‌شود.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش با اشاره به این‌که این شهرک به طور موقت و به‌صورت نمادین در هفته نیروی انتظامی آماده ارائه خدمت به مدارس و کسانی است که می‌خواهند با فرهنگ ترافیکی و قوانین راهنمایی و رانندگی بیشتر آشنا شوند، بیان کرد: با توجه به گرما و شرجی هوای جزیره کیش، این مکان به طور موقت آماده شده است، اما با همکاری دوستان در سازمان، در صورت امکان می‌توان شهرک ترافیکی را به‌صورت دائم در مکانی پوشیده برای استفاده مداوم مدارس و مردم به‌منظور آموزش صحیح و تکرار مستمر قوانین ترافیکی در نظر گرفت.
وی تأکید کرد: دانش‌آموزان بخش مهمی از افراد جامعه را تشکیل می‌دهند و علاوه‌بر اینکه با آموزش‌های امروز، می‌توانند در آینده آموزه‌های خود را به خوبی به کار ببندند، امروز نیز می‌توانند با گوشزد کردن موارد لازم در خانواده از بروز خطرات پیشگیری کنند، زیرا خانواده‌ها به تربیت فرزندان و آموزش آنان، اهمیت فراوانی می‌دهند.
بر اساس این گزارش، دانش‌آموزان در این شهرک ترافیکی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با همت پلیس راهور کیش در مدرسه ابن سینا آماده بازدید دانش‌آموزان شده است، با علائم و قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا می‌شوند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code