موضوعات
خوزستان

پرونده فلرهای نفتی‌ در دادگاه باز است

نویسنده:
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز با بیان اینکه شکواییه‌ای در خصوص آلودگی هوا ناشی از «فلرهای نفتی» تنظیم و به مراجع قانونی تسلیم شده گفت: پرونده فلرهای نفتی‌ آلوده‌کننده هوای اهواز در دادگاه باز و در دست رسیدگی است.
1396/07/19
به گزارش ایسنا، دکتر «آرش یلالی» اظهار کرد: استان خوزستان به ویژه شهرستان اهواز، صنایع آلاینده‌ای دارد که علاوه بر آلودگی‌های زیست‌محیطی ناشی از تغییرات جوّی، سبب افزایش آلاینده‌های موجود در هوا می‌شود که قطعا برای سلامت شهروندان مضر و آسیب‌رسان است.
وی گفت: مرکز بهداشت براساس تعهداتی که در این زمینه دارد و نیز برای تحقق اهداف طرح تحول سلامت که پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیردار بخش مهمی از آن را شامل می‌شود، با قاطعیت با عوامل تهدیدکننده سلامت مقابله خواهد کرد.
دکتر یلالی با اشاره به آلودگی‌های ناشی از صنایع نفتی در استان خوزستان و شهرستان اهواز از جمله فلرهای نفتی در نقاط مختلف شهرستان اهواز بیان کرد: مرکز بهداشت به عنوان متولی سلامت جامعه به طور جدی موضوع آلودگی هوای ناشی از فلرهای نفتی را پیگیری خواهد کرد.
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز تأکید کرد: از ارگان‌های متولی می‌خواهیم که در زمینه سلامت مردم، مسئولیت‌پذیری بیشتری داشته باشند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code