موضوعات
خوزستان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 06132920941 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما خوزستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/13
  کارگران ساختمانی
کارگران ساختمانی با مشکلات فراوانی مواجه هستند؛ از حقوقشان گرفته تا بیمه و امنیت شغلی. مسئولان فکری برای رسیدگی به حال و روز کارگران ساختمانی کنند.
علوی از اهواز

   آموزش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به دانش‌آموزان
از مسئولان استان به‌خصوص آموزش و پرورش می‌خواهیم برای آموزش دانش‌آموزان در سنین راهنمایی و دبیرستان در مورد آسیب‌های اجتماعی و خطراتی که آنها را تهدید می‌کند تلاش بیشتری کنند و به طور کامل اطلاع‌رسانی کنند.
عبیدی از اهواز

   جلوگیری از مسدود شدن راه‌های روستایی
در آغاز فصل زمستان و کولاک‌های جاده‌ای در شمال هستیم. از مسئولان اداره راه می‌خواهیم برای جلوگیری از مسدود شدن راه‌های روستایی، پیش از بارش‌های سنگنین تدبیری بیندیشند. با تشکر.
رضا جوروند- یک شهروند

   ترمیم چاله چوله‌ها
از مسئولان شهرداری اهواز خواهش می‌کنیم حالا که فصل بارندگی شروع شده، فکری به حال چاله‌های خیابان‌ها بکنند تا مردم موقع بارندگی و تردد خودروها از روی این چاله‌ها خیس نشوند.
معصومه قنواتی

   روستاهای بدون گاز
تعدادی از روستاهای خوزستان هنوز از نعمت گاز برخوردار نیستند. مردم این روستاها کشاورز و زحمتکش هستند و با وجود گاز بسیاری از مشکلات آنها حل می‌شود. لطفا به سمع و نظر مسئولان محترم شرکت گاز برسانید که برای این بخش هم برنامه گازرسانی داشته باشند.
سید حمید موسوی- ساکن روستا

   کیفیت نان همچنان پایین است
ما در اهواز زندگی می کنیم. تا حالا چند بار بابت کیفیت پایین نان به مسئولان مربوط شکایت کرده ایم اما گویا سامانه 134 نمایشی است. چون هیچ کاری برای بهبود کیفیت نان انجام نمی شود. پول مردم هدر می رود و نان خریداری شده هم دور ریخته می شود.
زینب از اهوازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code