موضوعات
خوزستان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 06132920941 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما خوزستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/08
  آب شرب ناسالم و متعفن
اهالی منطقه کوی علوی اهواز از آب شرب ناسالم و متعفن استفاده می کنند.
 مصرف آب ناسالم باعث بروز خیلی از بیماری های پوستی و عفونتی در بین اهالی به خصوص کودکان شده است. می خواهم از استاندار محترم سوال کنم بودجه ای که گفتند و قرار بود برای انتقال آب شرب سالم به اهواز و مناطق محروم اختصاص پیدا کند و هزینه بشود، چه شد؟ لطفا به مردم گزارش داده شود. با تشکر.
مصطفی سواری- ساکن کوی علوی

   پیش‌بینی هواشناسی خوزستان
برای من سؤال شده که واقعا چرا پیش بینی هواشناسی خوزستان اکثر درست از آب در نمی آید؟ آیا کمبود کارشناس دارند یا مجهز نیستند؟ اصلا جایی بحرانی تر از اهواز در بحث گرد و غبار وجود دارد که فقط یک دستگاه شهری اعلام وضعیت هوا داشته باشد؟ آیا بر این برهم‌ریختگی در پیش بینی‌ها نظارتی هست یا خیر؟
یک معلم اهوازی

   پروژه‌های خاک‌خیز تعطیل شوند
ما شهروندان اهوازی از مسئولان می‌خواهیم پروژه هایی مثل انتقال آب و سدسازی که باعث تقویت پدیده گردوغبار می شود را متوقف کنند. تا کی باید به دلیل کم‌آبی، مدام خاک بخوریم؟
عباس از اهواز

   توقف‌های طولانی اتوبوس ها
خیلی از شهروندان اهوازی به استفاده از اتوبوس هم به دلیل صرفه اقتصادی هم کمک به کاهش ترافیک علاقه مند هستند، اما هر روز باید زمان طولانی در اتوبوس منتظر بمانیم تا حرکت کند. لطفا مسئولان مربوط اقدامی کنند تا زمان توقف اتوبوس‌ها کوتاه‌تر شود.
زاهد علوانی از اهواز

   کیفیت نامناسب نان
کیفیت نان در برخی از نانوایی هایی اهواز بسیار پایین است. نانوایان هم دلیل روشنی برای این وضعیت ندارند. اگر قرار است نان گران شود، باید کیفیت آن هم افزایش پیدا کند.
احمدی- یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code