موضوعات
خوزستان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 06132920941 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما خوزستانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/11
  مسئولان به منطقه پردیس سر بزنند
مسئولان محترم شهردارى اهواز، خواهشمندیم به منطقه پردیس اهواز سرى بزنید و وضعیت منطقه را از نزدیک ببینید. متاسفانه معابر مملو از زباله است. وجود بازارچه‌ بدون مجوز باعث جمع شدن انبوهى از زباله و بوى متعفن در محله شده است. در كوچه پس‌كوچه‌ها انبوهى از نخاله و زباله دیده می‌شود.
جاسمى‌زاده- ساکن پردیس اهواز

   گلایه مادر شهید
بنده مادر «شهید کاظم ناصری» و ساکن کوت‌عبدالله، بخش سویسه هستم. نزدیک به ۱۰ سال است که حقوقم به دلایلی نامعلوم ازطرف بنیاد شهید قطع شده است. در بخش سویسه یک مدرسه در روستای طویل و یک خیابان در روستای اسلام‌آباد سویسه به اسم شهید ماست.خواهشمندیم مسئولان بنیادشهید به این موضوع رسیدگی کنند.
مادر شهید

   منطقه مسکونی یا سایت زباله؟
خواهشمندم سری به بازار ۲۴متری پردیس بزنید. واقعا جای تاسف دارد که یک منطقه مسکونی تبدیل به سایت زباله شده است. اگر می‌شود، ساعت ۱۱ شب سری به اینجا بزنید و خودتان زباله‌های به‌جامانده را ببینید. بنده بارها با مسئولان مربوط تماس گرفته‌ام، ولی تا الان ترتیب اثری داده نشده و امیدوارم مسئولان محترم زودتر کاری بکنند.
سعدونی- ساکن پردیس اهواز

   گلایه از مدرسه
ما ساکن لشکرآباد اهوازیم. خواستم گلایه کنم از مدرسه دخترانه «عفت» که در اولین روز مدرسه از بچه‌های ما برای بیمه و کتاب پول خواستند، در حالی که ما برای کتاب داده بودیم. همسر من بیکار است و دو فرزند داریم. از کجا بیاوریم؟ خواهش می‌کنم پیام من را به گوش مسئولان برسانید.
یک شهروند اهوازی

   ریختن زباله روی زمین
در ماه محرم امسال بعضی از شهروندان در اهواز فرهنگ پرهیز از ریختن زباله روی زمین را رعایت نکردند و ظروف یکبارمصرف خود را روی زمین ریختند. این اصلا در شأن ماه محرم که ماه فرهنگسازی است، نیست. از همشهریان عزیزم می خواهم که در این ماه بیشتر رعایت کنند تا هم شهر پاک و زیبایی داشته باشیم و هم ثابت کنیم که عزاداران حقیقی امام حسین(ع) هستیم.
موسوی از اهوازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code