موضوعات
خوزستان

افتتاح مراكز درمانی جدید در دزفول

نویسنده:
پروژهای درمانی شهرستان دزفول شامل مركز تصویربرداری ام آر ای كوثر، 7 تخت آی سی یو و پایگاه‌های اورژانس 115 صفی‌آباد و شهر امام(ره) روز جمعه همزمان با هفته سلامت به ارزش 66 میلیارد ریال افتتاح شد.
1396/02/10
به گزارش ایسنا، دكتر یوسف پریدار، رئیس دانشگاه علوم پزشكی دزفول در آیین افتتاحیه این طرح‌ها در محل بیمارستان بزرگ دزفول اظهار كرد: برای راه‌اندازی مركز تصویربرداری (ام آر آی) كوثر 50 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در قالب طرح تحول نظام سلامت هزینه شده است.
وی با بیان این‌كه مركز تصویربرداری كوثر نخستین مركز ام آر آی دولتی در دزفول است كه از پیشرفته‌ترین دستگاه موجود در بازار برخوردار است، گفت: این مركز با تعرفه دولتی به بیماران خدمت‌رسانی خواهد كرد.
پریدار همچنین اعتبار هزینه‌شده برای ایجاد 7 تخت آی سی یو در بیمارستان بزرگ دزفول را 8 میلیارد ریال عنوان كرد.

   آتش سوزی انبار كالا در اهواز
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی در انبار كالاهای بهداشتی ساختمانی خبر داد.
مقصود حق شناس در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: ساعت 21:52 جمعه شب با تماس مردمی به سامانه 115 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز وقوع حریق گسترده در یك انبار كالای بهداشتی ساختمانی در خیابان انقلاب منطقه كمپلو گزارش شد. وی افزود: تیم های آتش نشانی پس از 2 دقیقه از اعلام این گزارش، با 8 دستگاه خودروی اطفا حریق و امداد و نجات از نزدیكترین ایستگاه های همجوار به محل حادثه اعزام شدند و آن را مهاركردند.

   نایب‌قهرمانی وزنه‌بردار خوزستانی در مسابقات آسیایی
وزنه‌بردار خوزستانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا با كسب یك نشان طلا و 2 مدال نقره، عنوان نایب‌قهرمانی دسته 94 كیلوگرم را به خود اختصاص داد.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های دسته 94 كیلوگرم روز جمعه برگزار شد و سیدایوب موسوی در حركت یك ضرب با مهار وزنه 166 كیلوگرم موفق شد، مدال نقره را به دست آورد. او در حركت دو ضرب نیز با بالای سر بردن وزنه 206 كیلوگرم مدال طلا را به خود اختصاص داد.
موسوی در مجموع نیز با 372 كیلوگرم، مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را به دست آورد. این وزنه‌بردار خوزستانی در نهایت با كسب یك نشان طلا و 2 مدال نقره، عنوان نایب‌قهرمانی این رقابت‌ها را ازآن خود كرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code