موضوعات
خراسان شمالی

نمایشگاه الکامپ در بجنورد برگزار می‌شود

نویسنده:
استاندار خراسان شمالی از برگزاری نمایشگاه الکامپ خبر داد و گفت: این نمایشگاه برای آشنایی با مسائل ارتباطاتی و رایانه‌ای برپا می‌شود...
1396/08/07
استاندار خراسان شمالی از برگزاری نمایشگاه الکامپ خبر داد و گفت: این نمایشگاه برای آشنایی با مسائل ارتباطاتی و رایانه‌ای برپا می‌شود.
به گزارش تسنیم، «محمدرضا صالحی» در جلسه شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی اظهار کرد: آموزش و پرورش باید در سطح استان و شهرستان‌ها دانش‌آموزان را با فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی آشنا کند. به‌طوری که دانش‌آموزان با کتاب و کتاب‌خوانی انس بگیرند.
وی افزود: هفته آینده میزبان معاون رئیس جمهور در امور خانواده هستیم. هماهنگی‌های لازم  برای احداث مدرسه شبانه روزی دخترانه هم در منطقه راز و جرگلان انجام شده است.
استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه الکامپ را در استان خواهیم داشت که امید است شرایط حضور دانش آموزان در این نمایشگاه برای آشنایی با مسائل ارتباطاتی و  رایانه‌ای فراهم شود.
صالحی ادامه داد: شهرداری و دستگاه‌های اجرایی دیگر موظف هستند در راستای جذب درآمد پایدار همکاری لازم را با آموزش و پرورش در خصوص تغییر کاربری داشته باشند.
نماینده دولت در خراسان شمالی بیان کرد: 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و امیدواریم دانش آموزان و همکاران فرهنگی با قدرت و صلابت هرچه بیش‌تر در این حماسه حضور پیدا کنند و بار دیگر اتحاد خود را نشان دهند.
وی در پایان اضافه کرد: تغذیه سالم در محیط‌های آموزشی باید یکی از اهداف آموزش و پرورش باشد چرا که نوجوانان و جوانان با تغذیه سالم رشد بهتری پیدا می‌کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code