موضوعات
خراسان شمالی

مشکلات زلزله زدگان بجنورد برطرف نشده است

نویسنده:
استاندار خراسان شمالی گفت: هنوز مشکلات زلزله زدگان شهرک گلستان بجنورد برطرف نشده است و باید دستگاه‌های اجرایی کارها و اقدامات را شتاب بخشند زیراکه سرما در راه است.
1396/07/03
 به گزارش ایرنا، «محمدرضا صالحی» در نشست شورای اداری این استان که با محوریت آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد، از بانک‌ها خواست تا در ارائه تسهیلات به زلزله زدگان مساعدت بیشتری انجام دهند. این مقام مسئول افزود: شهرداری، شورای شهر، بنیاد مسکن و سایر اداره‌های مربوطه مشکلات را شناسایی کنند و به استانداری گزارش دهند تا برای برطرف شدن آن تصمیمات لازم گرفته شود. وی در عین حال افزود: در بازسازی واحدهای مسکونی روستایی از برنامه زمانبندی شده جلوتر هستیم که از دستگاه‌های مسئول در این خصوص قدردانی می‌شود. استاندار خراسان شمالی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواست در فرصت باقی‌مانده برای جذب اعتبارات تلاش کنند. صالحی افزود: اعتبارات  تملک دارایی طبق اسناد، 99/5 درصد جذب شده و تنها نیم درصد جذب نشده است.

تغییرمدیریت کارها را شتاب می‌بخشد
استاندار خراسان شمالی در ادامه با بیان اینکه تغییر مدیریت، کارها را شتاب می‌دهد افزود: وقتی یک نفر در یک تیم جابه جا می‌شود کارها با شتاب بیشتری انجام می‌شود. وی ضمن قدردانی از زحمات «محمدتقی ایرانی» معاون پیشین استانداری خراسان شمالی گفت: «مهرداد ابراهیمی» معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری  سوابق گوناگونی را در کارنامه کاری خود داشته است. دکتر ابراهیمی هفته گذشته با حکم وزیر کشور به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی منصوب شد. ابراهیمی از نیروهای باسابقه در وزارت کشور است و پیش از این، مشاور عالی استاندار و مدیرکل حوزه ریاست استانداری خراسان شمالی بود. وی دانش آموخته رشته‌های علوم سیاسی و حقوق بین الملل و پژوهشگر و مدرس نمونه دانشگاه‌هاست. رئیس اداره سیاسی- انتظامی فرمانداری، بخشدار بابل کنار، مشاور و مدیر دفتر معاونت سیاسی امنیتی، مشاور و رئیس دفتر استاندار مازندران، رئیس گروه امنیتی شورای تامین استان، معاون اداره کل امنیتی انتظامی استانداری مازندران، فرماندار شهرستان بندری فریدونکنار، مدیر کل سیاسی - انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران از سمت‌های وی بوده است. از مهر پارسال محمدتقی ایرانی عهده دار این سمت بوده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code