موضوعات
خراسان شمالی

سیل به 2 روستای شیروان خسارت وارد کرد

نویسنده:
بخشدار بخش سرحد شیروان گفت: جاری شدن سیل در روستاهای «نظرمحمد» و «پالکانلو علیا» در شیروان خسارات زیادی به منازل و باغ‌ها وارد کرد...
1396/05/07
بخشدار بخش سرحد شیروان گفت: جاری شدن سیل در روستاهای «نظرمحمد» و «پالکانلو علیا» در  شیروان خسارات زیادی به منازل و باغ‌ها وارد کرد.
«علی قویدل» در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در اثر جاری شدن سیل عصر امروز به 2 روستای مزبور، آب به داخل منازل نفوذ کرد و به همین دلیل انبارعلوفه و بخش کشاورزی خسارت زیادی دیدند.
وی با بیان اینکه بیشترین میزان خسارت مربوط به روستای نظر محمد است گفت: در اثر جاری شدن سیل جاده روستاهای مزبور مسدود شده بود که با کمک نیروهای راهداری بازگشایی شد.
قویدل افزود: علیرغم اینکه منازل 2 روستای مزبور بیمه هستند ولی مردم این روستاها از بیمه گلایه دارند و انتظار می‌رود در این راستا توجه بیشتری صورت گیرد. روستای پالکانلوی علیا و نظر محمد واقع در بخش سرحد در 50 و 70 کیلومتری شهرستان شیروان قرار و در مجموع  280 خانوار در این 2 روستا سکونت دارند.
بخش سرحد شیروان با گستره هزار و 44 کیلومتر مربع، 33 روستا، آبادی و 26 دهیاری دارد که 2 هزار و 692 خانوار مشتمل بر 11 هزار و 500 نفر در آن سکونت دارند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پر جمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code