موضوعات
خراسان شمالی

برگزاری اردوهای جهادی با الگوی جدید در خراسان شمالی

نویسنده:
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بجنورد گفت: هدف بسیج و سپاه برگزاری اردوهای جهادی با الگوهای جدیدی در بازه زمانی 3 یا 4 ساله است که در یک نقطه خاص و با حضور چهره به چهره افراد باشد.
1396/07/16
به گزارش تسنیم از بجنورد سرهنگ مجید فغانی در نشست مجمع بسیجیان این شهر با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در نقاط مختلف استان خراسان شمالی اظهار داشت: بسیجیان و دانشجویان در این اردوها حضور پرشوری داشتند و به خصوص در بحث زلزله‌ای که در بجنورد رخ داد، کمک‌ها و اقدامات بسیاری خوبی انجام و تاسیسات این مناطق توسط نیروهای بسیجی بازسازی شد.
وی با اشاره به طرح‌های اشتغال‌زایی و خودکفایی بسیج تصریح کرد: طرح تشکیل صندوق های قرض الحسنه با محوریت مساجد و محلات و ارتقای سطح بهداشتی و درمانی مناطق محروم استان با حضور بسیج جامعه پزشکی از مهم ترین برنامه‌های سپاه در آینده نزیک است.
سرهنگ فغانی با بیان این‌که بسیج محلات و مساجد محور رشد و اعتلای فرهنگ بسیج در کشور هستند خاطرنشان کرد: مسجد محوری و توجه به این نهاد حیاتی و مهم یکی از اهداف همه فعالیت‌های بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. از این طریق تلاش می‌کنیم تا از ظرفیت بسیجیان و اقشار مختلف استفاده شود. امروزه یکی از مشکلات  ما در بحث جذب و دعوت از بسیجیان به حضور در مساجد به خاطر عدم شبکه سازی درست است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code