موضوعات
خراسان شمالی

آزمون ارتقای درجه بانوان امدادگر خراسان‌شمالی برگزار شد

نویسنده:
آزمون مهارتی و عملی نجاتگران بانوی هلال‌احمر خراسان‌شمالی با هدف پایش و درجه‌بندی امدادگران و نجاتگران از نظر سلامت جسمی و مهارتی برگزار شد.
1396/07/29
به گزارش تسنیم از بجنورد، آزمون ارتقای درجه امدادگران و نجاتگران بانوی هلال‌احمر خراسان‌شمالی صبح امروز در پایگاه امداد و نجات استان برگزار شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان‌شمالی در این زمینه اظهار کرد: این آزمون مهارتی و عملی با هدف پایش و درجه‌بندی امدادگران و نجاتگران از نظر سلامت جسمی و مهارتی برگزار می‌شود.
«سیدمصطفی صالح‌پور» افزود: در این آزمون‌ها 380 نفر از امدادگران جمعیت هلال‌احمر آزمون‌های سلامت جسمانی و مهارتی خود را زیر نظر مربیان مربوطه و ناظر حوزه امداد و نجات استان انجام می‌دهند. روز گذشته امدادگران و نجاتگران آقا در آزمون تست ورزش و آزمون مهارتی شامل کمک‌های اولیه، اسکان اضطراری، برپایی چادر، کار با تجهیزات نیمه‌سنگین و کار با طناب شرکت کردند که در صورت قبولی ارتقای درجه می‌یابند. امروز نیز بانوان در این آزمون شرکت کردند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان تصریح کرد: جمعیت هلال‌احمر خراسان‌شمالی بیش از 2هزار امدادگر و نجاتگر دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code