موضوعات
خراسان رضوی

هشتمین دوره مسابقات ورزشی بانوان منطقه 4 پایان یافت

نویسنده:
هشتمین دوره مسابقات ورزشی محله‌های مشهد، ویژه بانوان در منطقه 4 با شرکت 2200 نفر از بانوان این منطقه به کار خود پایان داد.
1396/09/14
  به گزارش همشهری، شهردار منطقه 4 مشهد ضمن اعلام این خبر گفت: هشتمین دوره از مسابقات ورزشی بانوان محله‌های مشهد با برگزاری مسابقات انفرادی در رشته‌های آمادگی جسمانی، دارت و تنیس روی میز پایان یافت.
«غلامرضا غلامی» در خصوص استقبال گسترده بانوان منطقه از این مسابقات خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات ورزشی بانوان در سه رشته تیمی فوتسال، بسکتبال، والیبال و سه رشته انفرادی آمادگی جسمانی، دارت و تنیس روی میز و دو رشته بومی و محلی داژبال و هفت‌سنگ برگزار شد. وی ادامه داد: 1840 نفر از بانوان منطقه در قالب 190 تیم در رشته‌های تیمی و بومی و محلی و 360 نفر در رشته‌های ورزشی انفرادی در رده‌های سنی 13 تا 41 سال در این مسابقات شرکت کردند. شهردار منطقه 4 مشهد با بیان اینکه از هر تیم و رده سنی یک تیم به مرحله شهری راه یافته، افزود: مسابقات مرحله شهری نیز در رشته‌های تیمی بسکتبال، والیبال و فوتسال برگزار و این منطقه موفق به کسب مقام‌های متعدد در این دوره شد.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقات در سالن‌های ورزشی بهشت (نبوت 42)، آرامش (پنجتن 55)، ارم (پنجتن 45) برگزار شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code