موضوعات
خراسان رضوی

مددجویان شاغل می‌شوند

نویسنده:
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی چشم‌انداز امسال این نهاد را ایجاد 10 هزار شغل برای مددجویان دانست و گفت: یک هزار و 200 طرح خوداشتغالی از ابتدای امسال تاکنون برای مددجویان کمیته امداد استان اجراشده است.
1396/06/12
به گزارش فارس، «محسن مسعودیان» با اشاره به افزایش 3برابری اعتبارات امدادی کمیته امداد خراسان رضوی، اظهار داشت: امسال 760 میلیارد ریال اعتبارات امدادی به کمیته امداد این استان اختصاص‌یافته است.
وی ادامه داد: طی سال جاری نیز یک هزار و 40 میلیارد ریال به اعتبارات بانکی کمیته امداد خراسان رضوی اختصاص یافته که نسبت به سال گذشته رشد دو برابری داشته است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی افزود: 75 درصد اعتبارات بانکی این استان به شهرستان‌ها اختصاص‌ یافته است.
مسعودیان چشم‌انداز امسال کمیته امداد خراسان رضوی را ایجاد 10 هزار اشتغال‌زایی برای مددجویان دانست و بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون، یک هزار و 200 طرح خوداشتغالی برای مددجویان کمیته امداد این استان اجرا شده است.
وی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد را خودکفایی و ایجاد اشتغال‌زایی برای مددجویان زیرپوشش دانست و گفت: بر اساس اعتبارات اختصاص‌یافته، حدود 4 هزار خانواده با ایجاد اشتغال‌زایی از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به بهره‌مندی 400 هزار نفر از مددجویان استان از خدمات این نهاد، یادآور شد: تا پایان سال جاری 700 واحد مسکونی برای مددجویان در خراسان رضوی راه‌اندازی می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code