موضوعات
خراسان رضوی

محموله واحدهای صنعتی خراسان رضوی در راه کرمانشاه

نویسنده:
بزرگ ترین محموله اهدایی واحدهای صنعتی خراسان رضوی در قالب 21 دستگاه کامیون وتریلر به مناطق زلزله زده اعزام شد.
1396/09/05
 به گزارش همشهری، دبیر کل خانه صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی اظهار کرد: در پی وقوع زلزله در کرمانشاه تعداد قابل توجهی از مدیران خیر واحدهای تولیدی استان به کمک‌ زلزله‌زدگان شتافتند تا نیازهای آنها را مرتفع کنند.
«فیروز ابراهیمی» افزود: براین اساس با مشارکت واحدهای تولیدی، انجمن‌های صنایع همگن وخانه صنعت معدن و تجارت استان، 21 دستگاه کامیون شامل اقلام مورد نیاز هم وطنان آسیب‌دیده از جمله بخاری، پتو، انواع فراورده‌های غذایی کنسرو شده، پوشش پلاستیکی، چادر، کانکس، محصولات بهداشتی، لبنیات، کیک و کلوچه، قند وچای به مناطق آسیب دیده اعزام می‌شود.
وی با اشاره به فعالیت ستاد جمع آوری کمک‌های واحدهای تولیدی مستقر در خانه صنعت معدن و تجارت کرمانشاه گفت: برخی از این کمک‌ها در اختیار ستاد فوق قرار گرفته و برخی دیگر نیزمستقیما توسط نمایندگی واحدهای صنعتی در استان کرمانشاه توزیع می‌شود.
ابراهیمی حجم وزنی کمک‌های واحدهای تولیدی را حدود 210 تن اعلام کرد و افزود: در چند روز گذشته برخی از واحدها نیز به صورت نقدی به هم وطنان آسیب دیده کمک کردند که این کمک‌ها برای خرید اقلام مورد نیاز فوری هم وطنان به حساب ستاد کمک‌رسانی واحدهای تولیدی مستقر در کرمانشاه واریز می‌شود. وی از استمرار کمک‌های واحدهای تولیدی استان به مناطق زلزله زده خبر داد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code