موضوعات
خراسان رضوی

لوله گذاری خط انتقال گاز سربیشه به نهبندان آغاز شد

نویسنده:
فرماندار نهبندان گفت: عملیات اجرایی خط انتقال گاز سربیشه به نهبندان 80 میلیارد تومان اعتبار دارد که به دستور رئیس جمهوری آغاز شد.
1396/09/01
«اصغر نظافت» در تشریح این طرح افزود: طول اجرای این طرح به طول ١٢٦ کیلومتر و پیمانکار این طرح شرکت انهار است، طرح یاد شده از مرداد ماه سال جاری تحویل پیمانکار شده است.
به گفته وی، در بخش احیای مسیر و نقشه برداری از 126 کیلومتر مسیر اجرای این طرح تاکنون 86 کیلومتر یعنی 68 درصد از کل این مسیر نقشه برداری و مسیر سازی شده که امید است کار مسیر سازی تا دی امسال
به اتمام برسد.
فرماندار نهبندان گفت: کار حفاری کانال نیز آغاز شده که پیشرفت کلی مناسبی داشته و تاکنون 3کیلومتر از این مسیر لوله گذاری شده است.
وی با بیان اینکه کار انتقال لوله‌ها از مبدا تا محل کارگاه مداوم ادامه دارد، اظهار کرد: در هر 48 ساعت بطور متوسط 6 تریلی لوله وارد کارگاه می‌شود که هر تریلی 26 شاخه لوله را حمل می‌کند.
نظافت گفت: کار ایستگاه سازی نیز به زودی آغاز می‌شود که طبق برنامه زمان بندی انجام شده در قالب پروژه ای یک ساله این خدمت بزرگ برای مردم نهبندان از سوی دولت تدبیر و امید اجرا خواهد شد.
به گفته وی، قبل از این حفاری و لوله گذاری شبکه داخلی شهر نهبندان و روستای خوانشرف نیز به طول 120 کلیومتر و با اعتبار 12 میلیارد تومان به اتمام رسیده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code